1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Derviş Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Derviş Görmek

Kahve falında derviş görmek mavi şeklinin görülmesi fal sahibi için iç dünyasına ve maneviyatına işaret eder durumdadır. Eğer yakın zamanda yaşanan herhangi bir huzursuzluk ya da tartışma söz konusuysa bundan duyulacak pişmanlığı ve üzüntüyü işaret etmektedir. Aynı zamanda kişinin sıkıntılı zamanlardan geçeceğini ve içsel bir bunalım yaşayacağına delalettir. Fal sahibinin yaptığı iyiliklerin karşılığını alacağına işaret etmektedir. Ayrıca duaların kabul olması istenilen makama ulaşma ve iyi bir konuma gelmek olarak da yorumlanır. Kahve falında tabakta görülen derviş sembolü hane içerisinde oluşacak müjdeli bir haberi simgelemektedir. Gelen haberle birlikte bir süredir devam eden sıkıntılar son bulacaktır. Ayrıca aile içerisindeki anlaşmazlıkların çözüleceğine birlik ve beraberliğin sağlanacağına da işaret etmektedir. 

Falda
Falda Derviş Görmek Ne Anlama Gelir 

Kimi yorumcular tarafından ise zorlu bir rakibin hakkından gelmek ve mücadele etmek anlamlarını taşımaktadır. Falına bakılan kişi büyük bir başarıya ulaşacak ve çevresi tarafından takdir görecektir. Ayrıca yeni dostluklara ve yeni iş gelişmelerine de delalettir. Fal sahibi tez zamanda içerisinde bir iş teklifi ya da ortaklık teklifi alabilir şeklinde yorumlanır. Bekâr birinin kahve falında derviş sembolünün çıkması hayırlı ve iman sahibi biriyle birlikte olacağına delalettir. Evli fal sahibinin falında derviş sembolünün görülmesi ise evinde bolluk ve bereketin artacağına işaret olarak kabul edilir. Ayrıca hayırlı evlat sahibi olmayan ve huzurlu bir evliliği devam ettirmeye delalettir. 

Uzman fal yorumcularına göre hayırlı ve güzel şeyleri temsil eden bir sembol olarak kabul edilmektedir. Nasibin kısmetin artması güzel işlere imza atılması ve hayırlı evlat sahibi olunması demektir. Falına bakılan kişi eğer manevi bir huzursuzluk ve boşluk içerisindeyse bundan kurtulacaktır. Aksi durumda olan fal sahibi için ise işlerinin ve düzenin daha iyiye gideceğine işarettir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Nar Görmek Ne Anlama Gelir

Derviş sembolü dinimizde de güzel bir yere sahip olmasından dolayı fallarda da yakın anlamlar içermektedir. Kimi yorumcular ise hem maddi hem de manevi olarak huzura erişmeye, rahat bir yaşama ve hayırsever biri olmaya işaret olarak gösterir. Kişi dünyevi hayatından yaptıklarının karşılığını misliyle alacak ve imanı sağlam biri olarak nitelendirilecektir. Sağlıklı öngörülerde bulunabilmek için diğer şekillerle birlikte değerlendirilmesinde yarar vardır.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü