1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Dere Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Dere Görmek

Fal sahibi için olumlu gelişmeleri ifade eden bir semboldür. Kahve falında dere görülmesi başarıların ve kazancın devamlılığının olacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda şanslı birine işaret olarak gösterilmektedir. Falına bakılan kişi vereceği emeğin karşılığını alacak ve istediği konuma sahip olacaktır. 

Kimi yorumcular ve sembolünü fal sahibinin karakteristik özellikleriyle de bağdaştırmaktadır. Yorumculara göre dere şekli fal sahibinin inatçı ve dik başlı yapısını temsil etmektedir. Hatta derenin akış şekli ve büyüklüğü de özelliklerinin fala yansıyan şiddeti olarak değerlendirilmektedir. Kişi aldığı kararlarda dikkatli olmalı direterek yanlış tutumlar benimsememelidir. Yorumculara göre uyarı niteliği de taşıyan bir semboldür. Dik başlılıktan dolayı zarar görmek olarak da değerlendirilir.

Falda
Falda Dere Görmek Ne Anlama Gelir 

Bekâr kimseler için aşk hayatında yaşanacak hareketlilikleri temsil etmektedir. Kişiye kısa zaman içerisinde birden çok talip çıkacak ve içlerinden biriyle evdeki ona girecektir. Evli kimseler için ise devamı gelecek para ve maddi kazanç olarak yorumlanmaktadır. Birden fazla çocuk sahibi olmak şeklinde değerlendiren âlimler de mevcuttur. Fal sahibi hangi konumda olursa olsun mutlaka rızkını günden güne artıracak, başarılara imza atacaktır. Aynı zamanda kazandığı paranın hayrını görecek ve istediği şeyleri elde edebilecektir. Yatırım yapan kişiler için kahve falında dere görülmesi uzun vadede yüklü bir kazanç elde edeceklerini işaret etmektedir. 

Falda Az Akan Dere Görmek 

Fal sahibine çeşitli zorluklar beklese de zamanla bu zorlukların üstesinden geleceğine işaret etmektedir. Özellikle zor işlerde çalışmak, maddi kazançtan tatmin olmamak gibi durumlar yaşanabilir. Kişinin gayreti ve azmiyle daha iyi bir konuma sahip olacağı ve alanında uzmanlaşacağı şeklinde yorumlanır. Kimi yorumculara göre ise fan sahibinin borç altına gireceğine ve maddi olarak sıkışacağına delalettir. 

Falda Derede Yüzdüğünü Görmek 

İlginizi Çekebilir;  Falda Çıplak Kadın Görmek Ne Anlama Gelir?

Dünya nimetlerinden faydalanmak bolluk içinde yaşamak olarak değerlendirilmektedir. Kahve falında derede yüzdüğünü gören kimse hatırı sayılır miktarda paralar kazanacak ve yüksek makamlarda çalışacaktır. Kimi yorumculara göre ise devlet kapısında çalışmak üst düzey görevlerde bulunmak olarak yorumlanmaktadır. Genel manada olumlu gelişmeleri ve hayırlı kazançlara ifade eden bir semboldür.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü