1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Damla Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Damla Görmek

Falda damla görmek oldukça olumlu bir durumdur. Fal sahibi bu dönemde çok yüksek miktarda gelir elde edecektir. Bu kazanç işlerinde gösterdiği başarıyla eline geçecektir. Ayrıca kendisine miras kalması da ihtimal dâhilindedir. Fal sahibi makam sahibi olarak terfi edecektir. Maaşlı olanlar iyi bir zam alacaktır. Falında damla çıkanların başına talih kuşu konacaktır. Kişinin eline geçen paranın bereketi artacaktır. Ayrıca bazı yatırım hamleleri yapması mümkündür. 

Falında damla çıkanlar uzun zamandır bir şey için sabrediyor olabilir. Kişi, biraz daha sabretmelidir. Çünkü yakın zamanda hayalini kurduğu şeyi elde edecektir. Falda damlacık görülmesi fal sahibine para yağacağına işarettir. Ayrıca damlacık kişinin hediye alacağına delalettir. Fal sahibi eğer birine küsmüşse yakın zamanda onunla barışacaktır. Bu dönene kalp kırıkları düzelecektir. 

Falda
Falda Damla Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki damla sembolünün manası yatırımdır. Fal sahibinin eline kısa zamanda güzel bir para geçebilir. Bu parayla bir takım yatırım hareketlerine yönelmesi mümkündür. Ancak bu parayı doğru kullanmalıdır. Fal sahibi eğer bu parayı doğru yerlere yatırırsa hayal bile edemeyeceği bir güce erişecektir. Bu güç onun çevresi tarafından takdir edilmesini sağlar. Ayrıca kişi ailesinin onunla gururlanmasını izleyecektir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Denizanası Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü