1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Dalgıç Görmek Ne Anlama Gelir 


0

Falda Dalgıç Görmek

Falda dalgıç görmek kısmetin açılmasın güzel ve hayırlı haberler almak tekrar mutlu günlere dönmek ve neşelenmek olarak yorumlanan bir semboldür. Fal sahibi için kötü günlerden kurtularak feraha erişmek olarak nitelendirilmektedir. Aynı zamanda kişinin manevi yönünün güçleneceğine işaret eden bir semboldür.

İş sahibi olmayan kimseler için kazancı yüksek bir işe girileceğini delalettir. Mevcut bir işi olan fal sahipleri içinse terfi etmeye ya da iş değiştirmeye işaret olarak kabul edilir. Aynı zamanda derin üzüntü duymak ve sonrasında düzlüğe çıkmak eski huzura kavuşmak olarak da yorumlanmaktadır. Falında dalgıç görülen kimse kendi çabalarıyla hayatını düzene sokacak ve karlı yatırımlar elde edecektir. Aynı zamanda yalnızlaşmak ve çaresiz hissetmek olarak değerlendiren yorumcular da mevcuttur. Kişinin hayallerine kavuşması, dualarının kabul olması şeklinde de yorumlanmaktadır. 

Falda
Falda Dalgıç Görmek Ne Anlama Gelir 

Evli birinin falında dalgıç görünmesi engellerin aşılacağına uzun ve mutlu bir evlilik hayatına işaret etmektedir. Kahve falında tabakta görülen dalgıç ise yaşça büyük birilerinden nasihat almaya rivayet edilir. Fal sahibinin arkasında hem maddi hem de manevi olarak duran aile büyüğüne delalettir. Genel manada âlimlerin olumlu ve olumsuz olarak çeşitli şekillerde değerlendirdiği fal sembollerinden biridir.

Falda Dalgıç Elbisesi Görmek

Ne zaman tatsızlık ve tartışmaların son olacağına işaret eden bir semboldür. Aynı zamanda borçlardan kurtulmaya, maddi olarak feraha ermeye delalet olarak kabul edilir. Kimi yorumcular tarafından ise hastalıktan sonra gelen şifa olarak değerlendirilmektedir. Kahve falında dalgıç elbisesi görülmesi resmi bir görevde bulunmaya, üniforma giyeceği bir iş yapmaya delalet olarak gösterilir. Devlet işine atanmaya, önemli makamlarda olmaya da delalet olarak kabul edilir. Âlimler tarafından genel manada olumlu olarak yorumlanan bir semboldür. 

Falda Dalgıç Tüpü Görmek 

İlginizi Çekebilir;  Falda Mezar Taşı Görmek Ne Anlama Gelir

Yardımsever birine ve iyi niyetli arkadaş çevresine işaret eden bir semboldür. Kahve falında dalgıç tüpü görünmesi insanların yardımına koşan hayırsever kişileri temsil etmektedir. Ayrıca fal sahibi için gelecek güzel günleri neşeli vakit geçirmeyi ve sosyalleşmeyi işaret etmektedir. Falına bakılan kişi için hayırlı haberlerin temsilcisi konumundadır. Aynı zamanda maddi olarak bolluk içinde olma ve rahat yaşamak olarak da nitelendirilmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü