1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Dal Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Dal Görmek

Faldaki dal sembolünün anlamı birlik ve beraberliktir. Birlikteliğin dışında fal sahibin işlerinin yolunda gideceğine işaret eder. Fal sahibi iş hayatında onu engelleyen kişilerden kurtulacaktır. Fakat yine de ara ara bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Bu sorunları çözmenin tek yolu azimdir. Fal sahibi hem oldukça dikkatli olmalı hem de taarruz halinde olmalıdır. Eline geçen fırsatları değerlendirmekten geri durmamalıdır. Yani girişimci olmalıdır. 

Faldaki dalın bir diğer manası da ilişkidir. Fal sahibinin hayatına yeni biri girebilir. Hayatına girecek yeni kişi onu oldukça etkileyecektir. Fakat ne olursa olsun fazla etkilenmemeye çalışmalıdır. Çünkü bu işin sonunda zararlı çıkabilir. O yüzden onunla bütün sırlarını paylaşmamalı ve kendini tam manasıyla ona teslim etmemelidir. 

Falda
Falda Dal Görmek Ne Anlama Gelir?

Falında dal çıkanlar bir takım ruhsal değişiklikler yaşayabilir. Nedeni ise yaşadıkları farklı olaylar olabilir. Hayırlı ya da hayırsız olaylarla karşı karşıya kalabilirler. Bu yüzden ruh halleri sıklıkla değişecektir. Diğer yandan kişi bu dönemde bazı kişileri hayatından çıkarabilir. Bu durum onun yararına olacaktır. Ayrıca şansı ondan yaver olacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Masa Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü