1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Cüce Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Cüce Görmek

Kahve falında cüce görmek çıkan bazı işaretlerin çok sayıda anlam ifade ettiğini görebilirsiniz. Bunlardan birisi de cüce görmektir. Çünkü kahve falında cüce çıkması sihirli bir değnek, büyük bir aşk, beklenmedik bir misafir, korku ve çeşitli yanılgılar gibi birbirinden bağımsız şekillerde yorumlanabilir. Burada tabii ki diğer semboller, kahve fincanında cücenin konumu ve falına bakılan kişinin durumu belirleyici olabilir.

Hepimizin hayatında bazı şeylerin yolunda gitmediği anlar olmuştur. İşte böyle durumlarda sihirli bir elin bize yardım etmesini dileyebiliriz. Bu inanç sahibi olan birisi için tanrı ya da daha realist bir bakış açısına sahip birisi için yetkin bir insan olabilir. Kahve falında cüce görmek işte tam anlamıyla böyle bir sihirli değnek anlamına gelmektedir. Yaşadığınız sorunların hızlı bir biçimde çözüme ulaştığı, bütün musibetleri başınızdan savan bir sihirli değnekle karşı karşıya kalacaksınız. 

Falda
Falda Cüce Görmek Neye İşarettir?

Cinsiyet burada anlamsal açıdan önemli bir unsur olarak görülür. Bekâr bir erkeğin falında cüce çıkması çok uzun süredir duygusal anlamda bir şeyler hissettiği birisinden karşılık göreceğine işarettir. Bu işaret tutkulu bir aşkın ilk adımlarına sebebiyet verebilir. Falına bakılan kişi bekâr bir kadınsa bu kez bu kadının etrafında olan, ona ilgi duyan, duygularını besleyen birisini fark etmesi şeklinde yorumlanır. Aslında erkek ve kadın için yapılan yorum tam manasıyla birbirini karşılıyor diyebiliriz. 

Yine büyük bir aşkın filizlenmesi mümkün olarak görülebilir. Uzman fal yorumcuları fincanda cüce gördüğünde bunu kişinin ikili ilişkilerinde yaşadığı tecrübesizliklere ve talihsizliklere yoğurmaktadır. Öyle ki kötü deneyimlere sahip olan, sonrasında yaşadığı ilişkilerde dikiş tutturamayan, her zaman yanlış seçimler yapan bir bireyin yaşadığı bilinmezlikleri kahve fincanındaki cüce sembolize etmektedir. Yine de konumuna bağlı olarak farklı anlamlardan da söz etmek mümkün olabilir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Sümüklü Böcek Görmek Ne Anlama Gelir

Örneğin kahve fincanında cüce çıkması genel bir kavramdır. Eğer kulp hizasında bir cüce görünüyorsa kişinin hayatını da etkileyecek bir takım gizli kalmış gerçeklerin ortaya döküleceğinden söz edilebilir. Bu sırlar ailevi ya da sosyal hayattaki çevreyle alakalı olabilir. Cüce sembolünü fincanın dip kısmında görüyorsanız hane içerisinde korkunun hüküm sürdüğünden söz edilir. Bu öyle bir durumdur ki kişinin kendisiyle alakası olmasa bile ailesinde bir kişinin herkesten korktuğunu, herkesin kızacağı bir şeyler sakladığını ifade eder.

Yine kahve tabağında cüce çıkması kendisiyle barışık olmayan kişilerin yakın gelecekte bu durumu aşacaklarına yoğrulmaktadır. Yani özgüven problemine sebep olan sorunların ortadan kalkması, insanlarla daha iyi iletişim kurmak veya diğer insanların sizde eleştirdiği noktaların üzerine gidebilmek olarak yorumlanabilir. 

Falda cüce görmek bazı profesyonel fal yorumcuları tarafından ise ağırlamak zorunda kalacağınız bir misafire işarettir. Beklenmedik ya da istenmeyen bir misafir olması bu noktada sıkıntılı günlerin kapıda olduğunu gösterebilir. Çünkü uzun sürebilecek bir misafirlik süreciyle bunalacağınız, evde vakit geçirmekten dahi uzaklaşacağınız bir zaman dilimi çok yakın olabilir. 

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü