1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Cezve Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Cezve Görmek

Falda cezve görmenin anlamı kısmettir. Fal sahibi eğer bekârsa bu dönemde birçok kısmeti çıkacaktır. Özellikle fal sahibi bir genç kızsa birçok talibi olacaktır. Ayrıca kişinin bu süreçte çok güzel haberler alması mümkündür. Bu haberin getirdiği sonuç kişinin hayatında bir müddet etkili olacaktır. Fal sahibi eğer evliyse eşiyle olan muhabbeti artacaktır. Evinin bereketi artacak ve aile içi huzurları olacaktır. Ayrıca bu dönemde çocuk sahibi olması da muhtemeldir. 

Falda cezve çıkması kişinin aşk hayatıyla alakalı bir şeyler ortaya koymaktadır. Fal sahibi uzun zamandır aradığı kısmetini bulacaktır. Bu dönemde evlilik hadiselerinin olması mümkündür. Kişi, ani olarak bir evlilik kararı verebilir. Bu karar onun çevresini oldukça şaşırtacaktır. Bu karar olumlu yönde olacaktır. Fal sahibinin ailesinden birinin evlenmesi de mümkündür. 

Falda
Falda Cezve Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda cezve görmek bir uyarı niteliğindedir. Fal sahibi dedikoducu kişilerden uzak durmalıdır. Bu kişiler sürekli onun çevresinde dolaşan ve dedikodusunu yayan kişilerdir. Ayrıca bu insanlar onun arkadaşı da olabilir. Bu yüzden bu dönemde arkadaşlarına dikkat etmesi gerekebilir. Fal sahibi bütün arkadaşlarına sırlarını anlatmamalıdır. Bu durum onun yararına olacaktır. Falında cezve çıkanlar aşk hayatıyla ilgili ciddi adımlar atacaktır. Bu atılımlar onun kendi çevresindeki en mutlu insan olmasını sağlar. Bu mutluluk sevdiklerine de huzur getirecektir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Büyükbaş Hayvan Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü