1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Cenaze Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Cenaze Görmek

Cenaze gibi tatsız bir hadisenin fala yansıması elbette ki insanın aklında kötü senaryoların canlanmasına yol açabilir. Fakat her zaman bu durum göründüğü kadar kötü olmayabilir. Kahve falında cenaze görmek tam manasıyla farklı yorumlamalara sebebiyet verdiği için kafa karıştırıcı olabiliyor. Bazı uzman fal yorumcuları fincanında cenaze sembolü gözüken kişinin uzun uzadıya bir ömür yaşayacağını, ömrü boyunca da sağlıklı olacağını ifade eder.

Aynı zamanda falda cenaze görmek kötülüklerden ve musibetlerden uzak durulacağına işaret eder. Pozitif anlamda pek çok anlama sahip olan bu sembol aile hayatınıza dair de umut verici bazı gelişmeleri bünyesinde barındırır. Örneğin aşk hayatınızda yaşadığınız sorunlar varsa ve bunlardan bunaldıysanız korkmanıza gerek yok. Çünkü kahve falında cenaze çıkması ikili duygusal ilişkilerinizde tüm problemlerin üstesinden geleceğinizi göstermektedir. 

Falda
Falda Cenaze Görmek Neye İşarettir?

Sorunlarınıza çözüm üretebileceğiniz bu dönemde mutluluğu yakalamanız gayet kolay olacaktır. İyiliğe yoğrulan bir sembol olmasının yanı sıra bazı profesyonel fal yorumcuları ise fincanda cenaze çıkması durumunda korkudan söz ederler. Bu var olan ya da var olmayan bir duruma ya da olguya karşı duyulan derin korkunun sembolü olarak nitelendirilir. Eşiyle sorunları olan birisinin boşanmaktan korkması, sevgilisiyle problem yaşayan birisinin terk edilme korkusu da buna dahil edilebilir.

Yine de endişeye mahal olmadığının altını çizmekte fayda var. Çünkü kahve fincanında cenaze görmek aslında pozitif bir durumdur. Tüm bu evhamınıza sebep olan sorunların üstesinden gelebilecek, mutluluğa uzanan yolda emin adımlar atabileceksiniz. Aklınıza takılan cevapsız soruların yanıtı karşınızdaki insanda saklı ve bunlar kısa zamanda size iletilecek. Duygusal boşluğa düşmemeye gayret göstererek ilişkinizi diri tutmanız ve partnerinizle iyi geçinmeniz şu sıralar oldukça önemli olabilir. Zira onun size yansıtacağı tutum ve duygusal açılma ilişkinin pürüzlerini ortadan kaldıracak yegane faktördür.

İlginizi Çekebilir;  Falda Kürek Görmek Ne Anlama Gelir

Bir diğer taraftan mevcut ilişkileriniz dışında gerek iş hayatında gerekse sosyal anlamda pek çok yeni fırsatla karşı karşıya kalabileceksiniz. Bu insanların size katacağı değer ve aynı zamanda sizin için açacakları yollar kalıcı kazanımlara dönüşebilir. Uzman fal yorumcuları bu noktada yapılacak seçimlerin hayati bir önem taşıdığına dikkat çekiyor.

Bilhassa yanlışa yönlendiren insanlardan uzak durmak, huzurlu bir hayat için eldeki fırsatlara odaklanmak en doğru karar olarak nitelendirilebiliyor. Buna ek olarak bazı fal yorumcularının ortak yorumu ise falda cenaze görmenin kız çocuğu sahibi olmakla ilişkili olduğu yönündedir. Eğer çocuk sahibi olmayı düşünüyorsanız ve yıllardır bir kız çocuğunuz olmasını hayal ediyorsanız buna çok yakınsınız demektir. 

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü