1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Çatı Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Çatı Görmek

Falında çatı görenler düzenli ve huzurlu bir yaşama sahip kişilerdir. Bu kişilerin hayatındaki bütün sorunlar yakın zamanda bitecektir. Kişi, ailesiyle birlikte daha huzurlu bir yaşama yelken açacaktır. Fal sahibinin önünü kapatan birileri varsa bu kişiler bertaraf olacaktır. Falında çatı çıkanlar önemli kararlar alabilir. Bu kararlar olumlu yönde olacaktır. Fal sahibi artık daha özgüvenli olacaktır. Bunun nedeni kendisinin aldığı başarılı kararlardır. Faldaki çatının bir diğer anlamı sağlıktır. Fal sahibi eğer hastaysa iyileşecektir. Bu kişiler vatanın menfaatini düşünen vatanperver insanlardır. 

Falında çatı çıkanlar artık daha planlı insanlar olacaktır. Bu sayede hiç bir buluşmalarına gecikmeyecek, hayatlarını bir düzene sokacaklardır. Fal tabağında çıkan çatı sembolü ise kişinin ailesindeki hasta kişinin iyileşeceğine yöneliktir. Fal sahibi bu dönemde giriştiği işler için ailesinin ve sevdiklerinin desteğini alacaktır. Falında çatı çıkan kişilerin ailesinde bazı sorunlar olabilir. Fal sahibi bu süreçte ailesinin yanında olmalıdır. Ailesinin onun maddi ve manevi desteğine ihtiyacı vardır. 

Falda
Falda Çatı Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda çatılı ev görmek bir uyarı mahiyetindedir. Fal sahibinin birikmiş borçları varsa bunları bir an bitirmeye çalışmalıdır. Çünkü ileride daha sıkıntılı günler yaşayabilir. Falda çatı katı görmenin anlamı ise yeni bir ev sahibi olmaya yöneliktir. Ya da fal sahibinin ev alacak durumu yoksa yeni bir eve taşınmaya işarettir. Her iki durum da hayırlıdır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Çizme Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü