1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Çatal Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Çatal Görmek

Kahve falında görülen çatal sembolü ihaneti ve genelde olumsuz durumları temsil etmektedir. Sincan sahibi olmadığı bir yerden ve yakın çevresinden ihanet gelecektir. Aynı zamanda yakın olduğu arkadaşları ve dostlarının arkasından kuyusunu kazdığına delalettir. İş çevresinden de rakiplerinin Sinsice planlar kurduğunu işaret eden bir semboldür. Manevi anlamda zorluklar yaşanacak bir sürece ve sıkıntıların üst üste geleceğine işaret eden bir semboldür. 

Özellikle iş hayatında fal sahibi çeşitli zorluklarla karşılaşacak ve rakiplerine diş geçirmeye çalışacaktır. Aynı zamanda yaşanan tartışmalardan dolayı üzüntü duymaya ve insanlarla arasına mesafe koymaya da delalettir. Çatal sembolü kimi âlimler içinde kıskançlık ve fesatlık gibi anlamları ifade etmektedir. Çevrenizde sizin başarılarınızı kıskanan kişilerin olduğuna işaret etmektedir. Fal sahibi kendisine karşı fesatlık barındıran kişilerden uzak durmalı ve onlara karşı temkinli adımlar atmalıdır.

Falda
Falda Çatal Görmek Ne Anlama Gelir 

Kahve falında tabakta çıkan çatal sembolü ise aile içinde yaşanacak tartışmalara ve sorunlara işaret etmektedir. Aile bireyleri bir konu üzerinde ortak bir anlayışa sahip olamayacakları bir tartışma içine girebilirler. Falına bakılan kişinin bekâr olması durumunda yaşayacağı birliktelikten mutsuz olacağına yorulmaktadır. Kişinin karşısına çıkacak kısmetlerin onun için hayırlı olmayacağını ve onu üzeceğine işaret etmektedir. Evli kimselerin falan da görülmesi halindeyse eşlerin arasını bozulacağına araya kıskançlık gireceğine delalettir.

Falda Saplanmış Çatal Görmek

Fal sahibinin neşesinin ve keyfinin yerinde olacağına, güzel bir hayat yaşayacağına işaret olarak kabul edilen bir semboldür. Aynı zamanda kişinin hedeflerine ulaşması hayallerini gerçekleştirmesi olarak da ifade edilmektedir. Kimi yorumcular için de borçlardan kurtulmaya ve rahata ermeye delalet olarak gösterilmektedir. Aynı zamanda geleceğe dair yapılacak yatırımlar olarak da yorumlanmaktadır. Kişinin birikim ve yatırımlar yapmak gibi bir düşüncesi varsa uzun vadede kendisine yarar sağlayacaktır.

Falda İki Dişli Çatal Görmek

Fal sahibi için hayal kırıklığına uğramak, zarara etmek, umduğunu bulamamak olarak yorumlanmaktadır. Kişinin atılımlarından dolayı elindekini de kaybetmesi söz konusudur. Ayrıca hayatının kolaylıkla geçmeyeceğine sürekli mücadele etmesi gerekeceğine de delalettir. Maddi manevi huzura yetecek kadar para kazanmaya fakat kazancı zor elde etmeye tabir olunur.

İlginizi Çekebilir;  Falda Ada Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü