1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Çadır Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Çadır Görmek

Falda çadır görmek Her ne kadar çadır denince akla hemen ufak çaplı bir doğa tatili gelse de kahve falında çadır bambaşka bir anlamla karşımıza çıkıyor. Uzman fal yorumcuları çadırı sabır olarak yorumluyor. Falın sahibinin uzun süredir yaşadığı hayatın bir kaos üzerine kurulu olduğunu gösteren bu sembolün es geçilmemesi gerekir. Çünkü sabırlı olunarak bu çıkmazdan kurtulmak mümkündür.

Kişi istemediği durumların ortasında kalabilir, yaşamak istemediği olaylarla karşılaşmış olabilir. Tüm bunların yarattığı en büyük problem ise kişinin sebat etmeyerek ani kararlarla durumu kurtarmaya çalışmasıdır. Ne kadar debelenirseniz o kadar batacağınız bir bataklık olarak görmeniz gereken bu sorunları aşabilmenin tek yolu sabırlı olmaktan geçiyor. Eğer kahve falında çadır çıkıyorsa işte bunu bir mesaj olarak algılayabilirsiniz. 

Falda
Falda Çadır Görmek Neye İşarettir?

Son derece bunalmış hissediyor ve uzaklaşmanın size daha iyi geleceğine inanıyorsanız doğru adımı atmak üzeresiniz. Ancak ani bir biçimde uzaklaşmak yerine daha planlı ve programlı bir biçimde sorunların bilincine vararak uzaklaşmanız tam aydınlanmaya sebebiyet verecektir. Kahve falında çadır görmek sakin kafayla dingin kararlar vermek gerektiğine yoğrulmaktadır. 

Her zaman yaşanılan durumlar huzursuzluğun sebebi değildir. Bazen yaşanmayan ya da yaşanma beklentisi olan durumlar da insanı huzursuzluğa sürükleyebilir. Örneğin bir türlü açıklanmayan sınav sonucu, uzun süredir birinden beklediğiniz haberin gelmemesi, atanıp atanmadığınızı öğrenememek, iş başvurunuzun sonuçsuz kalması ciddi bir problem olarak görülebilir. 

Kahve fincanında çadır çıkması işte tüm bu beklentilerin pozitif yönde gerçekleşebileceğine işaret eder. Yani beklediğiniz sınav sonucunun iyi gelmesi ya da atanma haberinizin size ulaşması gibi müjdelerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreci biraz daha iyi geçirmek için sabırlı olmanız ve tedirgin edici hususlardan uzak durmanız önerilebilir. Bazı uzman falcıların özellikle falında çadır görenlerin ciddi sevgi açlığı olduğunu da vurguladıklarını unutmamak gerekir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Bebek Arabası Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü