1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Büyük Nokta Sembolü Görmek


0

Falda Büyük Nokta Sembolü Görmek


Kahve falında büyük nokta görmek
fal sahibi kişinin yaşantısında istemediği şekilde devam eden olumsuzluklardan kurtulmaya sıkıntılarından arınmaya ulaması anlamını taşımaktadır. Uzun bir süredir vakit ve enerji harcanan bir konunun ya da planın hata geçirilmesi ya da o işin bitirilmesi gibi anlamları ifade etmektedir.

 Fal sahibi eğer bekâr ise hayırlı kısmete zengin ve refah dolu bir hayatı paylaşacağı eşe delalettir. Evli fal sahibinin falında büyük nokta sembolü çıkması ise, evliliğinde yasadığı sorunlar ya da sıkıntılardan kurtulacağına, eşiyle arasında gelişsen problemlerin çözüleceğine işaret etmektedir. Ayrıca bebek beklentisi içindeyse hamilelik haberine de işaret olarak yorumlanmaktadır.

Falda
Falda Büyük Nokta Sembolü Görmek


Yaşanılan yoğun sıkıntı ve sorunlardan sonra feraha erileceği, uzun süredir devam eden sorunların çözüleceğini, uzun süredir erteleyip başlamadığı işe başlamak için artık uygun vaktin geldiğini işaret etmektedir. Fal sahibinin almakta zorlandığı kararları ve ertelediği karara verme sürecini hızlıca atlatması ve artık işe koyulması gerektiği anlamına gelmektedir.


Kahve falında büyük nokta görmek, aslında büyük hevesler ve yarar gözetilerek başlanılan işin rayından çıkıp zarar verecek bir hale dönüşmesi anlamını taşımaktadır. Başka yorumcular tarafından ise, kişinin yani fal sahibinin hem maddi hem de manevi bakımdan büyük bir atılım göstereceğine cevrindekilerin özenerek bakacağı bir pozisyona sahip olacağına işaret etmektedir.

 Kişinin güzel ve onun için hayırlı olana ulaşacağına, durumunun her geçen gün daha da iyiye gideceğine hayatının güzel bir dönemine gireceğine işarettir. Kahve falında üç nokta şekli çıkması ise, fal sahibinin hayatını istediği şekilde yönlendirebileceği, istediği şeylere ve konuma ulaşabileceği anlamına gelmektedir. 

Sorun ve sıkıntılarını kolayca aşacağı huzurlu ve refah dolu günleri olacağına işaret etmektedir. Kahve falında beyaz nokta görme ise, büyük ve farklı girişimlerde bulunacağına buralardan önemli ve ciddi kazançlar elde edileceğine, yakın çevresi içindeki anlaşmazlıklardan dolayı belirli bir müddet huzursuzluk yasayacağına, istemediği bir iş içinde ya da ortamda bulunacağına delalettir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Dalgıç Görmek Ne Anlama Gelir 


Çevresinde kötü etkileyen kişilerden ve işlerden uzaklaşacağına, sağlıklı ve hayırlı kararlar vereceğine zorlu süreç sonunda aldığı kararlardan memnun olacağına işaret etmektedir. Diğer yorumculara göre ise kahve falında büyük nokta sembolü görmek, kişiye ulaşacak olan güzel hayırlı ve sevindirici birtakım haberler olarak yorumlanmaktadır. Uzun zamandır bir iş için beklenen bir haber ya da bir dosttan bir yakından beklenen hayırlı haberleri de işaret etmektedir. 

Bekâr kişi için çok mutlu olacağı huzuru bir evliliğe, varlıklı bir kimseyle hayat sürmeye ve geleceği parlak olacak bir çocuğa işarettir. Aynı zamanda fal sahibinin sonlandırmak istediği bir işi artık sona kavuşturacağına ya da başlamak istediği bir işe başlayacak gücü olduğuna ve bunda başarılı olacağına işaret etmektedir. Genel manada yorumlayıcılara göre kahve falında büyük nokta görülmesi fal sahibiyle ilgili olumlu ve güzel şeyleri ve yeni başlangıçları işaret etmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü