1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Büyük Kafa Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Büyük Kafa Görmek

Büyük kafa görmek Âlimler tarafından hem olumlu hem de olumsuz değerlendirilen fal sembollerinden biridir. Sahibinin başına geleceği işlerden kolaylıkla kurtulacağına tabir olunur. Falına bakılan kişinin kıvrak zekâsını kullanarak sorunlarını çözeceğine ve rahata kavuşacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda işin ne yükselmek kariyerde basamak atlamak olarak daha nitelendirilmektedir.

Karakteristik özelliklerle bağdaştıran fal yorumcuları da bulunmaktadır. Fincan sahibi için pratik, hızlı çözümler bulabilen, iş bitirici ve kolaycı olarak tabir olunur. Kişi sorunlarından güçlü çevresi ve iletişim şekliyle kısa sürede kurtulacaktır. Maddi ve manevi anlamda sorunlarını sona erdirecek projeler tasarlayacaktır.

Falda
Falda Büyük Kafa Görmek Ne Anlama Gelir

Kimi yorumcuya göre ise sıkıntılarla boğuşmak, hastalık halinde olmak şeklinde değerlendirilir. Fal sahibi için hastalıktan eski kuvvetine kavuşamama ya da eski enerjisini bulamama gibi durumlar söz konusu olabilir. Aynı zamanda kişinin kaldırabileceğinden fazla sorumluluk alması, işinde yetkisinin artması olarak da nitelendirilmektedir. Fal sahibinin şansının dönmesi, uzun zamandır çaba sarf edilen işlerden karşılık alması şeklinde yorumlayan âlimler de vardır. 

Bekâr kimseler için sorun yaşamayacağı ve mutlu olacağı bir ilişkiye başlayacağını işaret etmektedir. Evli fal sahibi içinse yaşanan sıkıntılar varsa kısa süre içerisinde son bulacaktır. Ortak bir noktada anlaşmak olarak da yorumlanmaktadır. 

Falda Büyük Kuru Kafa Görmek 

Hayırlı olarak değerlendirilmeyen nadir sembollerdendir. Kişinin hayatında sıkıntıların eksik olmayacağına ve mücadelenin var olacağına işaret etmektedir. Fal sahibi maddi anlamda kazancını büyük emekler sarf ederek elde edecektir. Aynı zamanda sıkıntılı süreçlerin habercisi olarak da kabul edilir. Emek veren işten istenilen performansın alınamamasına delalettir.

Falda Birden Çok Büyük Kafa Görmek

Bir sorundan kurtulmak için dayanışma ve beraberlik içinde olan insanları temsil etmektedir. Fal sahibi rütbe olarak kendinden yüksek birinden yardım görebilir. Kahve tabağında belirmesi halindeyse kişinin aile büyüklerinden maddi ve manevi destek göreceğine işaret etmektedir. Aynı zamanda uzun zamandır devam eden bir sorunun üstüne düşülerek çözülebileceğini ifade etmektedir. Uzman âlimler falda birden çok büyük kafa görülmesini, makam sahibi olan kişilerle tanışmaya ve saygınlık kazanmaya işaret olarak kabul etmektedir. Genel manada feraha erişmek, sorunları çözmek ve sıkıntılardan arınmak olarak tabir olunur.

İlginizi Çekebilir;  Falda Külah Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü