1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Burun Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Burun Görmek

Falda burun görmek pozitif bir şekilde yorumlanmaktadır. Fal sahibi huzurlu, rahat ve keyifli bir yaşam sürecektir. Kişi şu an bazı problemlerle mücadele ediyor olabilir. Fakat artık rahata erecektir ve başındaki sorunlar ortadan kalkacaktır. 

Faldaki burun figürü bir nevi uyarı niteliğindedir. Fal sahibinin arkadaşları onun bazı davranışlarından rahatsızlık duyuyor olabilir. Bu davranışları vesileyle arkadaşları ondan uzaklaşabilir. Bu yüzden bir an önce kendine çeki düzen vermeli ve arkadaşlarının tavsiyelerini dikkate almalıdır. Ayrıca kişi bu dönemde sağlığına dikkat etmelidir. Çünkü bazı sağlık problemleriyle boğuşabilir. 

Falda
Falda Burun Görmek Ne Anlama Gelir?

Falda burun çıkmasını olumsuz yorumlayanlarda vardır. Bu falcılar, fal baktıran kişinin iş veya okul hayatında bir düşüşe geçeceğini söylerler. Bir an önce bu durumun önünü almazsa kötü şeyler olabilir. Faldaki burun sembolünün bir diğer manası da evliliktir. Fal sahibi yakın zamanda mutlu bir evliliğe imza atabilir. Ayrıca burun kız çocuk anlamı da taşımaktadır. Yani evli olanlar bir kız evlat sahibi olabilir. Bu durum onların ailelerine bereket getirecektir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Ateş Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü