1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Bukalemun Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Bukalemun Görmek

Kahve fallarında çıkan bukalemun hayvan şekilleri fal ilgilileri tarafından oldukça merak edilmektedir. Falda bukalemun şeklinin çıkması kişinin hem aile hem de iş hayatında çeşitli zorluklarla karşılaşacağını işaret etmektedir. Fal sahibini yanıltıcı şekilde hareket eden bir tanıdığa da işaret etmektedir. Kişinin çevresinde olduğu gibi gözükmeyen kişiler olduğuna delalettir. Kişi bundan dolayı hayal kırıklığı yaşayabilir ve üzülebilir. Fakat fal sahibi sabrederse kısa zaman içerisinde yaşadığı sıkıntılardan kurtulacaktır şeklinde ifade edilir.

Falda bukalemun şeklinin görülmesi

maddiyat ve sevgi olarak da yorumlanmaktadır. Ayrıca fal sahibinin ruh halindeki çeşitli değişiklikleri de işaret eder durumdadır. Kişi bir ayrılık ya da bir değişim yüzünden derin üzüntü duyabilir. Manevi olarak kendini boşlukta hissedeceği günler yaşayabilir. Bukalemun şekli, fal sahibinin etrafını dikkat etmesi gereken kişiler olduğunu işaret eder. Onun yüzüne gülüp arkasından iş çeviren ikiyüzlü biri olduğuna da rivayet edilir. Falında bukalemun çıkan kişi manevi olarak gelgitler içinde olacağı bir döneme girecektir.

Falda
Falda Bukalemun Görmek Ne Anlama Gelir 


Özellikle iş hayatında önemli hatalar yaparak zor bir sürecin eşiğine gelecektir. Kişi bu hatalardan dolayı zarara uğrayacak şeklinde de ifade edilmektedir. Eğer işbirliği içinde hareket ederse bu durumu kısa sürede çözebilecektir. Bazı fal yorumcularına göre ise, fal sahibinin etrafında olan karakterli bir kişiyi işaret etmektedir. Fal sahibi bu karakterli kişiden yardım alacak ve kısa süre içerisinde aydınlık günlere erişecektir. 

Kimi fal yorumcularına göre ise, olumlu olarak nitelendirilmektedir. Fal sahibi büyük bir maddi kazanç elde edecek ve sıkıntılı zamanlarından kısa zaman içerisinde sıyrılacak demektir. Aynı zamanda itibar sahibi olacağına ve toplum içerisinde saygın biri olarak anılacağına delalettir. Zaman alsa da mutlaka hayallerine kavuşacaktır şeklinde de yorumlanır. Fal sahibinin tabağında çıkan bukalemun şekli ise hane içerisinde gelişecek sürprizlere ve güzel haberlere işaret etmektedir. Aynı zamanda fal sahibi yakın çevresinden ve ailesinden destek görecek şeklinde de yorumlanır. Genel manada usta fal yorumcularına göre kariyer yapmaya, işinde başarılı olmaya ve maddi kazancın devam etmesine işaret olarak kabul edilir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Pelikan Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü