1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Boğa Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Boğa Görmek

Falda Boğa pek çok kaynakta cinselliğin temel sembolü olarak karşımıza çıkabilir. Hatta boğa burçlarının sekse düşkün olması da bununla özdeşleşmiş bir kalıp olarak görülür. Kahve falında boğa görmek yine cinsel hayatta doruk noktalara ulaşmak şeklinde yorumlanmaktadır. Zira falda boğa çıkması cinselliği en üst notalarda yaşayacağı ve bunun ciddi anlamda yüksek bir performansla gerçekleşeceğini gösterir.

Cinsiyet fark etmeksizin hayatının her dönemi baz alındığında en iyi cinsel performansa ulaşacağını gösteren boğa sembolü tutkuya, şehvete ve arzuya endekslidir. Kahve falında boğa çıkması seks hayatı açısından pozitif olmakla beraber kişinin dürtülerini de kontrol altına alması gerektiği bir dönem anlamına gelebilir.

Falda
Falda Boğa Görmek Neye İşarettir?

İstenmeyen cinsel tutumlar, sonradan pişmanlık duyulacak birleşmeler ve aynı zamanda yanlış yollar tam bu noktada kişinin hayatını etkileyebilir. Cinsellik temasında pozitif anlamda pek çok yorum görülse de bazı profesyonel fal yorumcularının boğa sembolünü yüksek maddi kazanımla özdeşleştirdiği de görülebilir. Zira bazı kişiler tepe noktayı yataktan ziyade maddiyatta görebilirler.

Bazen kişisel başarının kazanımı söz konusu olurken bazen ise tanışılacak yeni insanların yüksek kazanca sebep olması öngörülür. Falında boğa çıkan insanlar kısa sürede çok yüksek kazançlar elde ederek maddi açıdan büyük ferahlamaya erişebilirler. Ki bu durum bereket olarak yorumlanır. Gerek kişinin manevi hayatında yüksek cinsel performansla tanışmasıyla, gerekse maddi olarak büyük imkânlara erişilmesiyle kahve fincanında boğa görmek her açıdan pozitif değerlendirilebilir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Armut Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü