1. Ana Sayfa
  2. Fal

Falda Beşik Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Beşik Görmek

Falda beşik görmenin olumlu ve olumsuz manaları vardır. Bu dönemde fal sahibinin eli bollaşacaktır. Borçlarını rahatça ödeyebilecektir. Eline yüklü miktarda para geçecektir şeklinde yorumlanır. Fal sahibinin ailesindeki problemler son bulacaktır. Kendisini ve ailesini sevindiren haberler alacaktır. Ailesiyle ilgili çok güzel havadisler olacaktır. Fal sahibi eğer hastaysa kısa zamanda iyileşecektir. Faldaki beşik kişinin ilişkisiyle ilgili de bir şeyler ortaya koymaktadır. Fal sahibinin sevgilisi onun söylediklerini önemsemeyecektir. Bu durum fal sahibini oldukça üzecektir.

Falında beşik çıkan kişi eğer kadınsa yakın zamanda evlenecektir. Evli olanlar ise çocuk sahibi olacaktır. Faldaki beşiğin başka bir anlamı da düşmanlıktır. Fal sahibinin bazı arkadaşları onun arkasından iş çevirecektir. Fal sahibi zaten onların art niyetli olduğunu biliyordur. Ama bu olay karşısında şaşıracaktır. Fal sahibi yeni düşmanlar edinecektir. Bunun dışında enerjisini toparlayabilecektir. Bu sayede daha rahat olacaktır. Fal sahibi bu dönemde maddi olarak yükselişe geçecektir. Üzerinde bulunduğu projelerden istediğini alacaktır. 

Falda Beşik Görmek Ne Anlama Gelir?
Falda Beşik Görmek Ne Anlama Gelir?

Faldaki beşiğin anlamı talihsizliktir. Fal sahibi çeşitli konularda şanssız olduğunu hissedecektir. Falında beşik çıkan kişiler kız çocuk sahibi olabilirler. Falında beşik çıkan kişi gurbetten kötü bir haber alabilir. Bu haber onun hayatında bir süre etkili olacaktır. Fal sahibi yeni birileriyle tanışacaktır. Bu kişiler oldukça iyi niyetli ve insanlara faydalı kişilerdir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Keman Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?