1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Baykuş Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Baykuş Görmek

Güzel bir Türk kahvesi içtikten sonra falınıza bakılırken baykuş görmeniz hemen aklınıza olumsuzluklar getirebilir. Keza gerçek hayatta olduğu gibi kahve falında da baykuş görmek pozitif bir anlam içermez. Aksine falda baykuş çıkması olumsuzluklarla dolu bir yorumlamayla karşılaşacağınız anlamına gelir. Burada tek olumlu taraf ise tüm bu beklenmedik durumları, hayatınızda negatif olan olayları kolaylıkla aşabileceğinizdir. 

Falınızda baykuş çıktıysa yakın zamanda beklediğiniz ya da beklemediğiniz olumsuz bir haber alacağınız kesindir. Bu kişisel anlamda başa çıkmakta zorlanacağınız bir hadise olmakla beraber üstesinden gelebileceğiniz bir olaydır. 

Falda Baykuş Görmek Neye İşarettir?
Falda Baykuş Görmek Neye İşarettir?

Kahve falında baykuş anlam olarak kötü haber ve olaylara işaret olduğundan falına bakılan kişinin bir akrabasının vefat haberi söz konusu olabilir. Falda ölümü sembolize eden pek çok işaret vardır. Baykuş ise genellikle gurbette yani kişiden uzakta olan bir yakınının vefat haberini almak şeklinde yorumlanır. Bunun haricinde yine çok samimi olunan, tabiri caizse aynı kaptan yemek yenen dostlarla yolların ayrılacağını da gösteriyor olabilir.

Eğer ki kahve falınızda baykuş görüyorsanız bu her ne kadar çevrenizde sevilen ve sayılan birisi olsanız da bir o kadar da sevmeyeniniz olduğuna işaret olabilir. Çünkü birilerinin arkanızdan çıldırmışçasına dedikodunuzu yaptığından emin olabilirsiniz. Bu onların yaptığı bu mesnetsiz dedikoduların haberini alacağınız ya da dedikodudan öte arkanızdan kazılan kuyularla alakalı negatif bir durum yaşayacağınızı gösterir. 

Bazı fal yorumcularına göre ise kahve falında baykuşun maddi açıdan haksız kazanç şeklinde ifade edildiğine şahit olabilirsiniz. Bu falı baktıran kişinin haksız kazanç sağladığı şeklinde yorumlanabildiği gibi çevresinde yakın olan birisinin de bu yolda olduğuna delalet olabilir. 

Falda baykuş yorumu için bir diğer görüş ise duygusal ilişkilere dayalıdır. Hayatınızda artık olmayan fakat geçmişinizde önemli bir yere sahip olan partneriniz hakkında sizi şok edecek bir şeyler öğrenebilirsiniz. Kulağınıza gelecek olan bu bilgiler kafanızı ciddi anlamda karıştırabilir, mevcut ilişkinizde de yıkıcı hatalar yapmanıza sebebiyet verebilir. Dolayısıyla geçmişte yaşadığınız duygusal travmanın bugün karşılaşacağınız etkisiyle aslında yeni bir ilişki travmasıyla karşılaşmanız gayet olasıdır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Yaprak Görmek Ne Anlama Gelir

İş hayatınızda da hiç beklemediğiniz şekilde negatif olaylarla karşılaşma potansiyeliniz olduğunu söyleyen pek çok profesyonel falcı görebilirsiniz. Eğer ki sabit ve düzenli bir işiniz varsa daha dikkatli ve kontrollü bir çalışma disiplinine geçmeniz gerekiyor. Etrafınızda sizi pozisyonunuzdan etmek isteyen insanlar olduğunu unutmayın. Daha düzensiz bir işte çalışıyorsanız ivedi bir biçimde tüm iş hayatınızı düzene sokmanız gerek. Çünkü kahve falındaki baykuş ne anlama geliyor diyenlerin kısa süre içerisinde iş ve para kayıpları yaşaması muhtemeldir. 

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü