1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Balık Ağzı Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Balık Ağzı Görmek

Hayvanlar çeşitli fal türlerinde sıklıkla karşımıza çıkan sembollerdir. Âlimler falına bakılan kişinin görülen hayvan şeklinin karakteristik özelliklerini de barındırdığını düşünülmektedir. Kahve falında balık ağzı görülmesi hayırlı şekilde yorumlanmaktadır. Kişinin eline toplu para geçeceğine ya da mirastan pay alacağına delalettir. Aynı zamanda ağzı sıkı kişileri de işaret eden bir semboldür. Fal sahibinin yakın çevresinde bulunan sır tutan dostlarının varlığına işaret etmektedir. Kişi yakın zamanda öğreneceği bir gerçek yüzünden manevi olarak stres altında hissedeceği günler yaşayabilir. 

Kimi yorumculara göre ise birinin büyük bir sırrını öğrenmek ya da dedikodusuna şahit olmak olarak yorumlanır. Aile kurma niyetinde olan kişiler için ise yakın zamanda hayırlı bir izdivacı temsil eder durumdadır. Evli kimselerin falında görülmesi halindeyse eve girecek yüklü miktarda paraya, rızkın bollaşmasına işaret etmektedir. Kişi ailesiyle birlikte maddi darlık görmeden geçim sıkıntısı yaşamadan güzel bir yaşam sürecektir. Kişinin ömrünün, parasının ve rızkının bereketli olacağına delalettir. Usta fal yorumcuları nasip ve kısmeti ile gelen bir bebek olarak da nitelendirmektedir. Hem kişinin hem ailesinin hayrına olacak gelişmelerin yaşanacağı bir sürece girilecektir.

Falda
Falda Balık Ağzı Görmek Ne Anlama Gelir 

Falda Balık Ağzında Balık Görmek 

Hayırlı olarak yorumlanmayan fal sembollerinden biridir. Kişinin maddi zorluklardan dolayı manevi dünyasının da kötüleşeceğine işaret etmektedir. Yatırımlardan zarar etmek, varlıktan düşmek olarak yorumlanmaktadır. Fal sahibi borçlarını kapatmak ya da sıkıntılarından kurtulmak için satış işlemleri ile uğraşabilir. Aynı zamanda kısmetin ve şansın kapanması olarak da tabir olunur. Kimi yorumculara göre ise telafisi zor hatalar yapmak ve yanlışlarını fark edememek olarak değerlendirilmektedir. Fal sahibi özellikle maddi anlamda yapacağı iş ortaklıkları ve girişimlerle kendini zor durumlara sokabilir.

Falda Ağzından Yakalanmış Balık Görmek 

İlginizi Çekebilir;  Falda İçi Boş Daire Görmek Ne Anlama Gelir

Kişinin çok istediği bir hayalin gerçek olacağına ve hayatının istediği yönde devam edeceğini işaret eden bir semboldür. Amaçlara ulaşmak, zararsız yatırım yapmak ve sosyal çevre ile iyi ilişkiler kurmak olarak da yorumlanmaktadır. Özellikle maddi anlamda kişi kazancını katlayacak ve konforlu bir hayata kavuşacaktır. Tabiri caizse turnayı gözünden vuracak hamleler yaparak zenginleşecektir. Uzman fal yorumcuları tarafından hayırlı olarak görülen sembollerden biridir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü