1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Balerin Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Balerin Görmek

Falda balerin çıkması farklı yorumcuları tarafından farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Bu durumu olumlu ve olumsuz yorumlayan falcılar vardır. Olumlu yorumlayanlar balerinin iyiliğe, zarafete ve estetiğe işaret olduğunu söylerler. Onlara göre fal sahibi oldukça güler yüzlü ve yardım sever biri olacaktır. Balerini olumsuz yorumlayanlar balerinin gereksiz vakit harcamaya ve zaman öldürmeye işaret olduğunu söylerler. Onlara göre fal sahibi zamanını gereksiz harcayacak ve bu durum onu olumsuz etkileyecektir. 

Kahve falında balerin gözükmesin diğer olumlu yanları saadet, şefaat ve aşktır. Fal sahibi yeni bir ilişkiye başlayabilir. Olumsuz olan diğer anlamları da maddi kayıp, parasal sorun ve değer kaybıdır. Fal sahibi maddi olarak sorunlar yaşayabilir. İşinden ayrılmak zorunda kalabilir ya da kovulabilir. Falda çıkan balerin sembolünün yanında bir de erkek varsa fal sahibi önemli ticari anlaşmalara imza atabilir. 

Falda
Falda Balerin Görmek Ne Anlama Gelir?

Falında balerin çıkanlar yeni bir birlikteliğe başlayacaklardır. Zaten evli olanların ise eşleriyle muhabbeti artacaktır. Bazı uzmanlara göre falında balerin çıkanlar hüzün dolu günler yaşayacaklardır. Ayrıca bazı sağlık sorunları yaşayabilirler. Kahve fincanında beliren balerin kişinin ve ailesinin parasal sorunlar yaşayacağına yöneliktir. Eğer fal tabağında balerin sembolü gözükürse bu tarz sorunları fal sahibinin bir akrabası yaşayacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Öpüşen Çift Görmek Ne Anlama Gelir 
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü