1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Ayı Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Ayı Görmek

Falda ayı görmek sahibinin etrafında kendisiyle uğraşan düşmanlar olduğuna delalet eden bir semboldür. Kişinin etrafında ona iyi görünüp kuyusunu kazan kişilerin olduğuna işaret etmektedir. Uzman yorumcular tarafından kinci bir düşman ve güçlü bir rakip olarak değerlendirilmektedir. Fal sahibi hakkında kurulan planlarla istenilen amaçlar elde edilemeyecektir. Rakipler ne kadar güçlü olursa olsun fal sahibine herhangi bir zarar veremeyecektir. Aynı zamanda kişi sosyal çevresinden sıyrılarak içine kapanacağı bir dönem geçirecektir. 

Kimi uzman yorumculara göre ise gerçekleşen veya kabul edilen bir duayı ve dileği de temsil etmektedir. Kişinin uzun zamandır dilediği ve çaba sarf ettiği bir işten olumlu sonuç alması söz konusudur. Bu kariyer anlamında bir dilek olabileceği gibi aynı zamanda özel hayatı ile alakalı da olabilir. Ayı, sembolü büyük nasiplerin ve büyük talihsizliklerin işaretçisi konumundadır. Fal sahibine müjdeli haberler gelebilir ve büyük maddi yardımlar yapılabilir. Ya da çok emek verdiği ve uzun zamandır beklediği bir işten zarar edebilir.

Falda Ayı Görmek Ne Anlama Gelir 
Falda Ayı Görmek Ne Anlama Gelir 

Kahve falında tabak evi ve aileyi temsil etmektedir. Tabakta ayı görülmesi, hanenin tanıdığı ve evine girip çıkan bir düşmanı olduğuna işaret etmektedir. Maddi olarak zarar veremeyecek olan bu kişi manevi olarak aile fertlerinin arasını açabilir. Âlimler tarafından çift yönlü değerlendirilen bir semboldür. Bulunduğu konuma ve çevresindeki şekillere göre olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirebilmektedir.

Falda Ayı Pençesi Görmek

Hayra yorulmayan olumsuz olarak nitelendirilen nadir sembollerden biridir. Fal sahibi için tehlikeyi ve zararı işaret etmektedir. Fal sahibinin maddi ve manevi zor zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumcular ise galip gelecek bir düşmana ve baş edilemeyen sinsi yakın çevreye işaret etmektedir. Fal sahibi yakın zaman içerisinden arkasından oynanan oyunlarla yüzleşecektir. Hayal kırıklığı ve üzüntüyle birlikte içine kapanarak manevi olarak sıkıntılı zamanlar geçirecektir.

İlginizi Çekebilir;  Falda Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir

Falda Ayı Postu Görmek 

Fincan sahibi için makam ve rütbe sahibi olmak zenginleşmek ve saygınlık kazanmak olarak nitelendirilmektedir. Kişi başarılarıyla adından söz ettirecek ve büyük işler imza atacaktır. Aynı zamanda devlet dairesinde iş sahibi olmak ve sorumlulukların artması olarak da yorumlanır. Kahve falında ayı postu görülen kimse diğerlerinden üstün bir konumda olur ve maddi Kazancı yükselir. Gücü, kuvveti, makamı ve varlıklı olmayı temsil eden sembollerden biridir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü