1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Ay Yıldız Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Ay Yıldız Görmek

Falda ay yıldız görmek uzmanlara göre pozitif bir şeydir. Fal sahibi bu dönemde makam- mevki sahibi olabilir. Devlet kurumunda çalışanlar amirliğe kadar yükselebilir. Özel şirkette çalışanlar ise müdür dahi olabilirler. Diğer yandan kendi işinin sahibi olanlar büyük bir yükselişe geçecektir. Bu yükseliş sayesinde kişi üst düzey yöneticilerle görüşme imkânı bulabilir. Ayrıca fal sahibi üzerinde bulunduğu davada başarılı olabilir. Bu dava hak yolu içindir. 

Falında ay yıldız çıkanların bu dönemde ünlenmesi mümkündür. Fal sahibi işi dolayısıyla ya da başka bir sebepten herkes tarafından tanınacaktır. Ayrıca ailesi şehir dışında yaşayanlar bu dönemde gidip ailelerini ziyaret edebilir. Böylelikle hasret sona erecektir. Kişi, ailesiyle bir araya geldiği için psikolojik olarak daha iyi olacaktır. 

Falda
Falda Ay Yıldız Görmek Ne Anlama Gelir?

Falında ay yıldız çıkanlar çok büyük başarılar elde edeceklerdir. Bu başarılar onun ailesi tarafından takdir edilmesini sağlayacaktır. Öğrenci olanlar bu dönemde okul hayatında büyük başarılara erişebilir. Ayrıca çalışma hayatında olanlar ise terfi edebilir. Fal sahibinin bu dönemde bir çocuğu olabilir. Ayrıca ay yıldızın faldaki bir diğer anlamı da vatan sevgisidir. Fal sahibi oldukça vatanperver biridir. Onun vatana ve millete sağladığı katkılar herkes tarafından sevilmesine yol açacaktır. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Leopar Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü