1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Ateş Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Ateş Görmek

Uyarı anlamına gelen fal sembollerinden biridir. Kahve falında ateş görülmesi kişinin tehlikelerle karşı karşıya kalacağına işaret etmektedir. Maddi manevi zorluklarla boğuşmak geçim darlığına düşmek olarak yorumlanmaktadır. Bazı fal yorumcuları tarafından ise kişinin hayallerine ve isteklerine kavuşması olarak değerlendirilir. İki taraflı değerlendirilen fal sembollerinden biridir. Âlimler etrafındaki şekilleri de dikkate alarak hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlayabilmektedir. Kişi cesaretini toplayarak yeni bir iş girişiminde bulunabilir ya da uzun zamandır istediği bir hayalini gerçekleştirebilir. Aynı zamanda maddi olarak artan güçle birlikte manevi huzuru bulmak şeklinde de yorumlanmaktadır.

Kimi âlimlere göre ise ateşin gücü ve kudreti temsil ettiği ifade edilmektedir. Aynı zamanda maddi zenginlik içinde olmak ve rahat bir hayat yaşamak şeklinde de tabir olunur. Bazı yorumcular ise baş etmesi zor bir düşmana ya da bir soruna işaret etmektedir. Manevi olarak kişi yıpranacağı bir sürece girecektir. Fal sahibi üstesinden gelmesi zor işlerin altına girecek hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrayacaktır. 

Falda
Falda Ateş Görmek Ne Anlama Gelir 

Kimi âlimler ise neşeli olmak ve hayat bulmak olarak değerlendirmektedir. Fal sahibi için renkli ve hareketli günlerin yaklaştığını delalet olarak kabul edilir. Özellikle sosyal çevresinde keyifli vakit geçirebileceği ortamlara dâhil olacaktır. Kahve falında görülen ateş sembolü olumlu olduğu kadar olumsuz özelliklerde taşımaktadır. Bu nedenle etrafındaki şekillerle birlikte değerlendirilmesi gerekmektedir.

Falda Küllenmiş Ateş Görmek 

Kişinin beklediği mutluluğu yakalayacağını ve huzurlu günler yaşayacağına delalettir. Kahve falında Küllenmiş ateş görmek geçmişe sünger çekmek ve geleceğe yönelik adımlar atmak şeklinde de yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kişinin duyduğu pişmanlıkları da ifade eden bir semboldür. Evli kimseler için kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulması, aradaki buzların erimesi olarak yorumlanmaktadır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Rüzgâr Gülü Görmek Neye İşarettir?

Bekâr kimseler içinse yeni tanışılacak birine duyulan sıcaklık ve yakınlığı ifade etmektedir. Fal sahibi hayatına alacağı kişiyle sevgi dolu bir birliktelik gerçekleştirecektir. Hatta evlilik yoluna girebilecek bir ilişkiye adım atacaktır. Borçların ödenmesi, helalleşmek olarak değerlendin âlimlerde mevcuttur. Fal âlimlerine göre küllenmiş Ateş görülmesi olumlu gelişmeleri ifade etmektedir.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü