1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Asker Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Asker Görmek

Falda asker görmek sahibinin hayatında çeşitli gelişmeler olacağına ve bu gelişmelerin olumlu yönde olacağına işaret etmektedir. Falda görülen asker sembolü fal sahibinin hayatında bulunan kötü kişilerden uzaklaşmasına delalettir. Aynı zamanda daha iyi günlerin yaşanacağına sorunlardan arınacağına da işaret etmektedir. Özellikle maddi anlamda yaşanan sıkıntılardan sonra feraha vermeye yorulur. Fal sahibi eğer mevcut borçları varsa kısa zaman içerisinde bunları kapatacaktır. Ayrıca hastalar için şifa maddi darlıkta olanlar için ise bolluğa kavuşmayı temsil eden bir semboldür. Kötü insanlara karşı galip gelmeye, rakiplere karşı zafer kazanma ve iş yerinde terfi etmeye yorumlanmaktadır. Bazı âlimlere göre ise düşmanlar ve rakipler için uyarıcı niteliğinde bir semboldür. Kişiye yakın çevresindeki insanlarla iletişimine dikkat etmelidir. Kahve falında çıkan asker, makam ve rütbe sahibi olmanın yanında maddi olarak da iyi duruma gelmeye işarettir. Bekâr kimseler için güvenebileceği birinin karşısına çıkacağını işaret eder durumdadır. kahve falında tabakta çıkan asker sembolü ise aile içindeki tüm sıkıntıların sona ereceğini mutlu günler yaşanacağına delalettir.

Falda
Falda Asker Görmek Ne Anlama Gelir


Falda Bayrak Tutan Asker Görmek 

Hayırlı ve olumlu anlamlara gelen kahve fala sembollerinden bir tanesidir. Kişinin içinde bulunduğu zor durumlardan kurtulacağına ve zafer kazanacağına işaret etmektedir. Aynı zamanda beklenilen işin karşılığının alınacağına ve hayallerine ulaşılacağına delalettir. Falda bayrak tutan asker görülmesi kişinin çok yüksek makamlara geleceğine ve saygınlık kazanacağına işaret etmektedir. Bazı âlimlere göre ise emek verilen işin karşılığının misliyle alınacağına delalettir. Fal sahibi için devlet içinde yer almaya devlet memuru olmaya işaret etmektedir.

Falda Birden Çok Asker Görmek 

Falda asker sembolünün görülmesi genel manada hayırlı olarak yorumlanırken birden fazla asker görmek pek de aynı anlamı taşımamaktadır. Kahve falında askerler görülmesi davetsiz misafire, ödenmemiş borca, devletten alınacak tebligata ya da hacze işaret eder durumdadır. Falında birden çok asker görülen kişi maddi ve manevi olarak sıkıntıda hissedeceği bir döneme girecektir. Borçlarından dolayı çaresiz kalacak şeklinde de yorumlanmaktadır. Kişinin resmi dairelerle arasında ilişkiler kuracağını işaret etmektedir. bazı yorumcular tarafından ise zarar gördüğü için korunmak ve sığınmak olarak da yorumlanır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Düdük Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü