1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir


0

Falda Akbaba Görmek

Kahve falında görülen akbaba şekli iki taraflı değerlendirilen şekillerden bir tanesidir. Yorumcular tarafından hem olumlu hem de olumsuz olarak nitelendirilebilmektedir. Genel yorumlara bakıldığında ise akbaba şekli uğursuzluk şanssızlık ve kişinin insan ilişkilerindeki çatışmaları işaret etmektedir. Falında akbaba görülen kişi ailesi, arkadaşları ya da iş çevresi ile çeşitli anlaşmazlıklar yaşayacaktır. Bu anlaşmazlıklardan dolayı üzüntülü bir sürece giren kişi çevresi tarafından da yalnız bırakılacaktır. aynı zamanda kişinin başarısızlıklarına sevinen ve onun huzursuzluklarından beslenen birilerinin varlığına da delalettir. Kahve falında hayvan sembolleri onların özellikleri ile de harmanlanarak değerlendirilir.

Akbaba günlük hayatta da bildiğimiz üzere bir leş yiyendir. Kahve falında da başkalarının sırtından geçinen art niyetli kişileri sembolize eder. Fal sahibinin etrafından onun düşmesini bekleyen veya tartışmalar yaşamasına ortam hazırlayan birine işaret eder. Falda tabakta çıkan akbaba şekli aile içerisindeki büyük kavgaları ve üzüntülere delalet olarak görülür. Hanede çıkan bu anlaşmazlıklar başka insanların işine yarayacağı gibi üzüntülü bir sürecinde başlayacağını işaret etmektedir. Falında akbaba sembolü görülen kişi ilişkilerine ve çevresine dikkat etmeli temkinli adımlar atmalıdır.

Falda Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir
Falda Akbaba Görmek Ne Anlama Gelir

Olumlu olarak nitelendiren fal yorumcuları ise bekleyemeyen bir yerden gelen haberi ya da emek vermeden kazanılan parayı işaret etmektedir. Kişi mirastan pay alabilir ya da kolaylıkla para kazanabileceği bir girişimde bulunabilir şeklinde yorumlanır. Kimi yorumculara göre ise kişinin hayatında yaşanacak maddi manevi her türlü kolaylığa delalet olarak gösterilmektedir.Falda Uçan Akbaba Görmek 

Fal sahibinin üzüntülü ve kötü bir haber alacağına işaret eden bir semboldür. Aynı zamanda üzüntüye sebep olacak, henüz gerçekleşmemiş bir tartışmayı işaret etmektedir bazı yorumculara göre ise fal sahibinin göreceği maddi zararı ve kayıpları temsil eder durumdadır. kişinin çevresinde dolaşan dedikoduları ve art niyetli kişileri de işaret etmektedir. Uçan akbaba şeklini olumlu olarak değerlendiren yorumcular ise rakiplerine galip gelmeye ve sorunlardan kurtulmaya işaret olarak kabul etmektedir. Uzun zamandır mücadelesi verilen bir durum, falına bakılan kişi için olumlu sonuçlanacaktır. Fal sahibinin hem işinde hem de özel hayatında ilerlemesine engel olan şeyleri ortadan kaldıracağı şeklinde yorumlanır.

İlginizi Çekebilir;  Falda Kitap Görmek Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü