1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Ahize Görmek Neye İşarettir?


0

Falda Ahize Görmek

Telefonla konuşmanın en net simgesi olan ahize falda da karşımıza çıktığında uzaklardan alacağımız bir haberi sembolize ediyor. Tabii ki bu haberin iyi veya kötü olması yanında yer alan sembollerle nesnel bir hal alabilir. Ancak kahve falında ahize görmek direkt olarak iyi bir haber almak ya da kötü bir haber almak olarak sınıflandırılamıyor. Uzakta olan birisinden gelecek olan bir haber olarak yorumlanıyor. 

Belirli bir sıkıntının içerisinde olanların uzaktan gelecek bir telefonla bu sıkıntıları çözüme ulaşıyorsa elbette ki falda ahize çıkması olumlu şekilde yorumlanabilir. Fakat bu her zaman için geçerli değildir. Ahizenin fincandaki konumu ve sembolün bize gösterdiği mesaj da önemlidir. Örneğin ahize tek başına değil de bir el figürüyle beraberse ya da bir insan figürüyle beraber görünüyorsa burada tanımadığınız ya da çok yakın olmadığınız birisinden alacağınız telefon manasına geliyor.

Falda
Falda Ahize Görmek Neye İşarettir?

Profesyonel bir fal yorumcusu ise kahve fincanında ahize görmek ile ilgili dedikodu yorumunu paylaşıyor. Zira bunun için ahizenin yanında bir zümreyi temsil eden kalabalık bir topluluk olması gerekiyor. İnsan figürleri ya da yüz simgeleri bunun için yeterli oluyor. Ahize böyle bir toplulukla beraber görünüyorsa tanıdığınız ya da tanımadığınız bir ortamda arkanızdan konuşulduğu sonucuna varılabiliyor. Dedikodunuzun yapıldığı tabii ki başarılı olduğunuz gerçeğine de çekilebiliyor

Sizi bireysel olarak zor bir duruma düşürecek olan sırlar söz konusuysa kahve falında ahize görmek hoş bir durum olmayabilir. Yakın zamanda sizden kaynaklı olarak ya da bir başkasının sırrınızı açığa çıkarmasıyla böylesine sıkıntılı bir süreç yaşayabilirsiniz. Ahize sembolünün kahve falında bu sırların açığa çıkmasıyla beraber yüz yüze gelmek zorunda kalacağınız birisini sembolize ettiği de düşünülür. Sırlarınızın güvende olduğundan emin olmanızda fayda var. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Buket Görmek Ne Anlama Gelir
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü