1. Anasayfa
 2. Fal

Falda Ağaç Gövdesi Görmek Ne Anlama Gelir?


0

Falda Ağaç Gövdesi Görmek

Falda ağaç gövdesi görmenin anlamı hem evlilik hem de maddi kazançtır. Fal sahibi eğer erkekse daha iyi bir işe girecektir. Kendi işinin patronuysa planladığı işleri yapacak gücü kendinde bulacaktır. Fal sahibi bekâr bir kadınsa kısa zaman içinde evlenecektir. Eğer evliyse çocuk sahibi olacaktır. 

Eğer faldaki ağacın gövdesi yaşsa fal sahibi iş veya eğitim hayatında yükselişe geçecektir. Ve hayatı boyunca bir daha bu konularda sıkıntı yaşamayacaktır. Eğer ki faldaki ağacın gövdesi kuruysa fal sahibi çalışma hayatında veya okul hayatında bazı sorunlarla karşı karşıya kalacaktır. 

Falda Ağaç Gövdesi Görmek Ne Anlama Gelir?
Falda Ağaç Gövdesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Falında ağaç gövdesi çıkanlar eski sevgilileriyle karşılaşabilir. Eski sevgilisi büyük ihtimalle ondan af dileyecektir. Kişinin bu özrü kabul etmesi yararına olacaktır. Aksi takdirde pişman olabilir. Faldaki ağaç gövdesinin bir diğer anlamı da uyarıdır. Fal sahibi, çevresi tarafından bazı uyarılara maruz kalabilir. Bu ikazların nedeni ise onun yaptığı yanlış hareketlerdir. Falında ağaç gövdesi görenler bazı fırsatlarla karşı karşıya kalabilir. Bu fırsatlar iş hayatıyla ilgili olacaktır. Bu fırsatları değerlendirmeniz hayatınız boyunca sıkıntı çekmenizi engeller. Bu yüzden iyi düşünmek önemlidir. 

İlginizi Çekebilir;  Falda Kemik Şekli Ne Anlama Gelir?
Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü