1. Anasayfa
 2. Nedir

En İyi Koltuk Altı Beyazlatıcı Krem Markaları


0

En İyi Koltuk Altı Beyazlatıcı

İstenmeyen vücut kıllarının alınması ile beraber ciltte bir takım deformasyonlar oluşabiliyor. Bu bazen tahriş ve deri döküntüsü olarak baş gösteriyor olsa da nadir görülüyor. Daha sık ve yaygın görüleni ise koltuk altı kararması olarak nitelendirilebiliyor. Keza koltuk altı kararması estetik açıdan en kötü görüntülerden birisine sahne oluyor. İşte bu yüzden koltuk altı beyazlatıcı krem ve benzer kozmetik ürünler piyasaya sürülüyor. Kullanılması halinde de koltuk altı kararmasının etkileri minimal seviyeye indirilebiliyor.

En
En İyi Koltuk Altı Beyazlatıcı Krem Markaları
 • Fair Lovely Beyazlatıcı Krem

Cilt tonunu açma garantisi veren Fair Lovely krem beyazlatıcı olarak en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor. Bunun nedenlerinden birisi ise koltuk altı özelinde olmamasıdır. Bilhassa kadınların genital bölgelerinde de tüy alımından kaynaklı olarak kararmalar yaşanabiliyor. Fair Lovely beyazlatıcı krem koltuk altı, genital bölge ve diğer tüm cilt noktalarında beyazlatma etkisini gösteriyor. Etkili ve her açıdan kullanılabilir olması kadar uygun fiyatlarla satışa sunulması da popülerliğinde etkili rol oynamaktadır.

 • Isis Pharma Unitone 4

Cilt lekelerinin beyazlatılması için özel olarak üretilmiş olan üründür. Isis Pharma Unitone 4 kullanımı için herhangi bir cilt kısıtlaması bulunmuyor. Dilerseniz koltuk altınız için dilerseniz genital bölgeniz için kullanabilirsiniz. Ayrıca cilt lekeleri olarak göze çarpan kahverengi, siyah ya da farklı bir tonda koyulaşmayı anında gideriyor. Günde iki kez cilt lekelerinin görüldüğü noktalara masaj yaparak ve kremi iyice yedirerek uygulamak yeterli oluyor.

 • Finale Whitening Cream

Cilt beyazlatıcı ürünler arasında orta segment içerisinde yer alan bir kremdir. Tıpkı diğerleri gibi koltuk altına, genital bölgeye ve diğer yerlere uygulanabilir. Cilt lekelerinin görüldüğü noktaya uygulanan kremin olumlu yorumları çok olsa da hiçbir etki göremeyenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazla.

 • Oriflame Essentials Fairness
İlginizi Çekebilir;  Aya İlk Ayak Basan Astronotlar Neil Armstrong ve Buzz Aldrin Kimin Anısına Ayda Bir Madalya Bırakmıştır?

Koltuk altı kararmalarına karşı en popüler ürünlerin başında geliyor. Aydınlatıcı bir etki yaratan kremin koltuk altı beyazlatma işlemi için en ideal ürünler arasında yer aldığı aşikâr. Popülaritesinin yanı sıra fiyat performans olarak bakıldığında da herkese uygun olduğu görülebiliyor.

 • Dermosin Gold

Cilt beyazlatıcı olarak kullanılabilen Dermosin Gold özellikle vücudunuzun her noktasına uyumlu olmasıyla dikkat çekiyor. Hem kotluk altı için hem de genital bölge beyazlatma için kullanılabiliyor.

 • Star White

Beyazlatıcılar arasında en önemli alternatifler arasına girmiştir. Koltuk altı ve genital bölgede oluşan kararmaları önler ve cilt tonunuza uygun şekilde beyazlatma sağlar. Cildinize daha açık bir ton sunan kremin uygulanışı için iki haftalık periyot önerilir. 14 gün boyunca düzenli kullanılan Star White kremin etkileri gözle görülür seviyelerde olacaktır.

 • Ducray Melascreen Depigmentant

Piyasadaki kaliteli ve oldukça popüler beyazlatıcılardandır. Koltuk altı kararması yaşayanların hızlı bir biçimde çözüme ulaşmak için tercihleri bu üründen yana oluyor. Koltuk altı beyazlatma işlemi için Ducray Melascreen Depigmentant krem son derece etkili.

 • Biolyn Whitening Cream

Vücudunuzda ton farklılıklarını minimal seviyeye indirmek ve cilt tonunuzu dengelemek için tercih edebilirsiniz. Son derece kaliteli ve sağlıklı bir ürün olmasının yanı sıra her bölgede kullanılabilir. Koltuk altı kararması, genital bölge beyazlatma ve aynı zamanda ağda ya da epilasyon sonrasında görülen cilt kararmalarında etkilidir.

 • Zenvita Koltuk Altı ve Genital Bölge Renk Açıcı Krem

Zenvita tarafından üretilmiş olan kremin beyazlatıcı özelliği bulunmaktadır. İddialı bir giriş ile antioksidan yapısını ön plana çıkaran marka pek çok kadını bu yönüyle kendisine çekmiştir. Koltuk altı bölgesi dışında genital bölge için de kullanılabilmektedir.

 • Dervita Renk Açıcı Krem

Koltuk altı kararmaları için en popüler kremler arasında yer almasının yanında genital bölgede, dirseklerde ve vücudun her noktasında kullanılabilmektedir. Renk açıcı özelliği düzenli kullanım neticesinde ortaya çıkmaktadır. Cilt tonlarında yaşanan farklılıkların temel sebebi pigment kaynaklı koyulaşmadır. Bu koyuşlaşmayı ortadan kaldırır ve cildinizin tonunu eşitler.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü