1. Anasayfa
 2. Nedir

Dukan Birası ile Zayıflanır mı? Alkol İçerir mi? Zayıflayanların Yorumları


0

Dukan birası adını renginden dolayı almıştır, alkol barındırmaz. Diyetler için sıklıkla kullanılan yeşil çay içerisine biraz limon sıkılır ve doğal maden suyu karıştırılarak kür hazırlanır. Vücuttan toksinleri atmaya yardımcıdır. Zayıflamayı da destekler. Bu muhteşem detoks ile 20 kiloya kadar verdiğini iddia edenler bulunmaktadır

Dukan
Dukan Birası ile Zayıflanır mı? Alkol İçerir mi? Zayıflayanların Yorumları

Dukan Birası ile Zayıflayanların Yorumları

Dukan birasını ilk olarak spora başladığım merkezde duydum. Egzersizlere yardım eden spor öğretmenim önermişti. Benim fazlalığım sadece beş kiloydu ve dukan birası sayesinde verebildim. Tabii, normal hayatınıza devam edip sadece bu içeceği tüketmek yeterli olmayacaktır. Spor ve diyet de gereklidir.

Bu mucizevi kürü duydum ve hemen kilo vermek için uygulamaya başladım. Ortalama 4 su bardağı suyu kaynattım ve iki çorba kaşığı yeşil çayı ekledikten sonra beş dakika boyunca demlenmeye bıraktım. Çok büyük olmayan bir maden suyu aldım ve taze limonu ikiye bölüm yarısını sıktım. Ben sıcak sevmediğim için dolapta bir süre beklettim. 2 hafta süresince günde bir bardak tükettim. 7 gün bıraktıktan sonra 2 hafta daha devam ettim. İşin aslı çok şaşkınım, bu kadar çok kilo verdireceğini düşünmezdim. Az yemenize rağmen kilo veremiyorsanız mutlaka deneyim. Birkaç ayda 15 kilo zayıflamayı başardım. Herkese tavsiye ederim.

Dukan birasını duydum ve hazırlamaya başladım, 45 gündür de tüketiyorum. Aslında 1 ayda bırakılması gerekir mi, ara vermek lazım mı bilmiyorum, siz bir araştırın. Ama bu kadar kısa zaman yedi kilo vermeye başardım. Ama eskisi gibi yemeği de azalttım ve şekeri hayatımdan çıkarttım.

Benim 15 kilo kadar fazlam vardı. Normalde bir uzmana danışarak diyete başlamıştım. Dukan birasını da takviye olması, hızlı kilo vermek için içmeye karar verdim. Hayatımdan hamur işini tamamen çıkardım diyebilirim. Yalnız bir dilim ekmek tüketiyorum. Tatlılar zaten artık menümde yok. Dukan birasının etkisinden emin değilim. Diyete uyarak, egzersizle destekleyerek zayıflamak daha olasıdır.

İlginizi Çekebilir;  Ülker Fabrika Satış Mağazası Topkapı İstanbul

Normalde, hiçbir şey değiştirmeden sadece içecekle zayıflanmaz derler ama ben 10 gün boyunca bu kürü uyguladım ve 7 gün sonunda iki kilo zayıfladım. Bu zamana kadar, birçok farklı kür denedim ama ilk defa yararı olanı gördüm.

Bazı yorumlarda günde bir defa içiyorlar ama ben üç içtim. Gerçi bitki çaylarının abartılmaması söyleniyor, siz doktorunuza danışmadan benim gibi içmeyin. Ben sabah aç karnına, ikinciyi acıktığımda sonuncuyu da yatmadan önce içiyorum. Açlığımı bastırmasının yanında ben de bir ayda 2-3 kilo vermeyi başardım.

Normalde yeşil çayı severim ama soda ve limonla karıştırınca tuhaf bir tada büründü. Ben 3 haftada 3 kilo verdim ama bırakmak zorunda kaldım.

Hala inanamıyorum. Sadece 20 gün tüketerek 3 kilo vermeye başardım. İşin garibi birkaç hafta içmedim ve kilolar geri geldi. Dukan birasının en büyük faydası iştahımı kesmesi oldu. Sürekli tatlı isteyen bir kişiydim ama su kür sayesinde artık tatlı aramıyorum. Şahsen çok iğrenç bir tadı var o yüzden önermiyorum.

Kızlar, ben normal yaşam standartlarıma devam ettim ve 9 günde bir kilo zayıfladım. Hiçbir şey yapmadan kilo verdirmesi bana da ilginç geldi.

Ben birkaç ayda 14 kilo verenlerdendim. Ama sadece içecekle değil. Düzenli egzersizinizi yaptın ve mutlaka kalorisi yüksek gıdalardan uzak durun.

Dukan birasında gördüğüm olumsuz yorumlar genelde tat konusunda. Kilo veremedim diyen sayısı gerçekten azdı. Ben de denedim güzel sonuçlar aldım. 70 kilodayken başladım ve 10 günde 68 kiloya inmeyi başardım. Gebelik sürecim başlayınca da içmeme kararı aldım. Gebelikten sonra devam etmeyi düşünüyorum.

Yorumlarda bazıları miktarı abartmış olabilir. Bu yüzden doktora danışmadan abartı tüketmeyin.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü