1. Anasayfa
 2. Nedir

Doğadan Kiraz Sapı Çayı İçenlerin Yorumlar Nasıl?


0

Doğadan Kiraz Sapı Çayı

Yaz mevsiminde oldukça sık tercih edilen bir meyve olan kiraz, zengin lif içeriği ve A vitamin değeri açısından çok tercih edilmektedir. Düşük kalori içermesinin yanı sıra antioksidan özelliği de bulunan kiraz sapı çayı, vücuttan zararlı maddelerin atılmasında yardımcı olur. Kiraz meyvesi tüketildikten sonra saplarının da kurutulup değerlendirilmesi önerilir. Diüretik etkisi bulunan kiraz saplarının, meyveden ayrılıp kurutulması ile kaynatılan kiraz sapları, çay şeklinde tüketilebilir. Diğer bitkisel çayların içerisine ekleyip o şekilde de kullanılabilir. Doğadan Form Kiraz Saplı Çay, bahsettiğimiz özelliklere sahip olan ve özellikle kış aylarında bağışıklığı destekleyen bitkisel bir çay olarak bilinir. Ayrıca kiraz sapının suyu kullanım özelliğine göre farklı şekillerde tercih edilebilir. Kiraz sapından çıkan suyun cilde de etkisi oldukça fazladır. El ve yüzlerde meydana gelen şişlik, kızarıklık gibi belirtilerin önüne geçer, cildin nefes almasını kolaylaştırır.

Doğadan
Doğadan Kiraz Sapı Çayı İçenlerin Yorumlar Nasıl?

Kiraz sapı çayı, sağlıklı ve besleyici özelliğinin yanı sıra aynı zamanda lezzetli bir bitkisel çaydır. Kilo kontrolü yapmaya etkisi vardır. Zayıflamak isteyenlerin diyet döneminde kullanabileceği içerikte olan bir üründür. Kiraz sapı çayının sağladığı diğer faydaları aşağıdaki gibi sıralayabiliriz:

1. Böbreklerde meydana gelen taş ve kumları düşürmede etkilidir.

2. Metabolizmayı hızlandırmaya ve doğrudan kilo vermeye yardımcı olur.

3. Böbrekleri ve kanı temizler.

4. İdrar yollarında oluşabilecek mikropları önler. 

5. Bağırsak hareketlerinde hızlanmaya ve vücuttaki şişkinliği azaltmaya yardımcı olur.

6. Romatizmal kaynaklı gelişen tüm hastalıklarda iltihap sökücü özellik görür. 

7. Uyku düzeni sağlamada ve vücudu dinlendirmede etkilidir.

8. Yüksek seviyede potasyum içerdiğinden dolayı vücudun sıvı dengesini düzenler.

9. Vücutta var olan ödemi atmaya yardımcı olur.

İlginizi Çekebilir;  N Harfi ile Başlayan Erkek Bebek İsimleri ve Anlamları

Doğadan Form Kiraz Saplı Çay Kullananların Deneyimleri 

 • Evden eksik etmediğim harika bir ürün. Bu ürün sayesinde çok kilo verdim. Tadı çok güzel ve severek kullanıyorum.
 • Bağırsakları temizliyor ve vücuttaki şişkinliği azaltıyor. Gerçekten harika bir çay. Uzun zamandır kullanıyorum ve kullanmaya devam edeceğim.
 • Günde öğle ve akşam üzere 2 kez tüketiyorum. Ödemi tamamıyla atmaya ve yemek yedikten sonra gelen şişkinliğimi azaltmaya yardımcı oluyor. Bunlara ek olarak kilo vermeme de oldukça faydası oldu.
 • Diyetisyenimin önerisi ile Doğadan Form Kiraz Saplı Çayı kullanmaya başladım. Yararını ciddi anlamda gördüm. Hem ucuz fiyatlı olması hem de performansı açısından tercih ettiğim bir ürün. Diyet yapanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.
 • Doğadan Kiraz Saplı Çayı kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Kullandım fakat memnun kalamadım. Bağırsaklarımı tembelleştirdi ve yavaş çalışmasına neden oldu. Bir süre kullandıktan sonra durum ameliyata kadar ilerledi. Bağırsaklarım faaliyet göstermeyi bıraktı, ameliyattan sonra yeni yeni kendime geldiğini söyleyebilirim. Başka bitki çaylarını içmenizi öneririm.
 • Doğadan Kiraz Saplı Çay içmeye başladıktan sonraki günler içerisinde vücudumda kızarıklıklar meydana geldi. Bu kızarıklıklar daha çok yüzümde kendini gösterdi ve yüzümün tamamını kapladığını söyleyebilirim. Neden olduğunu ilk zamanlar idrak edemedim sonraki günlerde çayı içmeyi kestiğimde fark ettim ki kızarıklıklarım azalma gösterdi. Bu yüzden kullanmanızı pek önermiyorum.
 • Düzenli olarak kullandığım bir çay ve oldukça etkisini gördüm. Yemeği fazla kaçırdığım günlerde ve kabız olduğum zamanlarda sürekli olarak kullandım. Kilo verdim ve normalde metabolizmam yavaş olduğu halde Doğadan Kiraz Saplı Form Çay kullandıktan sonra sık sık tuvalete çıkar oldum.
 • Eşimle birlikte 2 senedir sürekli olarak kullandığım Doğadan Form Kiraz Saplı Çay son zamanlarda ishal, gaz ve mide bulantısı yaşamamıza neden oldu. Sebebini anlayamadık ve tam anlamıyla bir hüsrana uğradık.
İlginizi Çekebilir;  7'şer 7'şer 100'e Kadar Ritmik Sayma

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü