1. Anasayfa
 2. Nedir

Deve Gözü İle Zayıflayanların Yorumları ve Şikâyetleri


0

Açlık Otu

Deve gözü doğanın bir mucizesi olarak insanlar tarafından sıkça kullanılır. Aynı zamanda açlık otu olarak da bilindiğini söylemek gerekiyor. Etkilerine baktığımızda tokluk hissi yaratması, tuvalete çıkma sıklığını arttırması, metabolizmayı hızlandırması ve bunlarla beraber sağlıklı kilo vermeyi mümkün kılması öne çıkıyor. Doğal müshil olarak anılan açlık otu pek çok kişinin zayıflamak için ilk tercihi olabiliyor.

Deve
Deve Gözü İle Zayıflayanların Yorumları ve Şikâyetleri

Deve Gözü(Açlık Otu) Kullananların Yorumları

Deve gözü ile zayıflamak mümkün mü sorusu halen daha çok revaçta. Dolayısıyla açlık otu kullananların yorumları bu aşamada aklınıza takılan sorulara yanıt olabilir.

 • Şimdiye kadar hiç duymadığım bir bitki olmasına rağmen yakın arkadaşımın tavsiyesi ile aktardan satın aldım. Sağlıklı şekilde kilo verme fikrinin cazip gelmesi ile beraber eve gelir gelmez demleyip yatmadan önce bir fincan tüketmeye başladım. Her akşam bir fincan tükettiğimde sabahları mutlak suretle tuvalete çıktığımı fark ettim. Dolayısıyla deve gözü aslında metabolizmayı hızlı çalıştırıp sindirimi dengeliyor. Ayrıca son derece de tokluk hissi yaratıyor. Ben kullandığım süreç boyunca birkaç kilo verdim ve ardından içmeyi bıraktım.
 • Açlık otunu ne zaman kullanmaya başlasam ciddi bir ishal sıkıntısı yaşıyorum. Normalde kabızlık şikâyetim çok fazla yoktur. Ama deve gözü inanılmaz derecede karın ağrısı ile beraber ishal olmama sebep oluyor. Dışarıya çıkmaya bile korkar hale geliyorum. Çünkü sürekli bir tuvalet ihtiyacı yaratıyor.
 • Yeni kullanmaya başlayacağım ama yakından tanıdığım fakat uzun süredir görmediğim birisinin üzerindeki etkilerini gözlemleme şansım oldu. Bir süredir görüşmediğim arkadaşım inanılmaz derecede zayıflamış ve bunu nasıl yaptığını sorduğumda verdiği cevap açlık otu oldu. Hemen kardeşimle aktardan satın aldık ve bu gece ilk olarak demleyip içeceğiz. Kabızlığa iyi gelmesi de fazlasıyla rahatlatacak gibi duruyor.
 • Fazla kilolarını vermek isteyen annem deve gözü ile bunu başardı. Aslında kaç kilo olduğunu ve kaç kilo verdiğini bilmiyoruz. Çünkü ne başlarken ne de sonrasında tartılma gereği duydu. Ama açlık otu kullanıp bir süre sonra ciddi şekilde inceldiğine şahit olduk. Bu yüzden zayıflamak isteyenlere tavsiye edebilirim. Üstelik cezvede kaynattığınız suyun içerisine 4-5 yaprak açlık otu atarak demlenmesini bekliyorsunuz ve ardından içiyorsunuz. Yani çok pratik bir hazırlanışı var. Annemin tek şikâyeti ishal olmasıydı. O da açlık otunun metabolizmayı hızlandırmasıyla alakalı genel bir yan etki gibi görünüyor.
 • Kesinlikle kullanmanızı tavsiye etmiyorum. Pek çok kişi ishal gibi etkiler gördüğünü söylüyor. Benim ise tam tersi bir sonuçla karşılaşmamı sağladı. Ciddi bir kabızlık sorunu yaşadım. Doktora gidip ilaç tedavisine başladım. O günden sonra da asla açlık otu demleyip içmedim. İçenlerin muhakkak dikkat etmesini tavsiye ediyorum. Metabolizmayı hızlandırsa ve ishal yapsa belki zayıflatır ama bu gördüğüm sonuç hiç normal bir sonuç değildi.
İlginizi Çekebilir;  Dil Dökmek Deyimi Ne Anlama Gelir?

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü