1. Anasayfa
 2. Nedir

Collagen Forte Jel Günde Kaç Kere Kullanılır? Ne İşe Yarar? Yorumlar Nasıl?


0

Collagen Forte Jel

Vücudumuz kolajen üretir, yaş ilerledikçe bu üretim azalır ve yaşlanma belirtileri başlar. Collagen forte jel, isminden de anlaşıldığı gibi kolajen içerir. Cansız hücreleri temizler, tazelenmesini sağlar, parlak bir cilt yaratır. Sivilce sorunu olanlar için de işe yarar. Günlük kullanım miktarını aşmamanız gerekir.

Collagen
Collagen Forte Jel Günde Kaç Kere Kullanılır? Ne İşe Yarar? Yorumlar Nasıl?

Collagen Forte Jel Ne İşe Yarıyor?

Herkes genç görünmek ister, bunun için hem yediklerimize dikkat etmeli, kötü alışkanlardan uzak durmalı hem de kolajen takviyesi almalıyız. Collagen forte jel, cildimizin genç yaşlardaki gibi canlı görünmesine yardımcı olur. Özellikle ergenlik döneminde ya da sonraki süreçte kalan aknelere de iyi gelir. İsim yapmış büyük kozmetik firmalarında satılır, online satış yapan yerlerden de alınabilir. Sahte olmadığından emin olmanız gerekir.

Collagen Forte Jel Günde En Fazla Kaç Sefer ve Nasıl Kullanılmalı?

Collagen Forte Jel kullanımı ekstra çaba gerektirmez. Abartı olmayan miktarı, cildinizin mat görülen bölümünü sürün ve dairesel hareketlerle cilde sürün ve emilmesini sağlayın, 5 dakika kadar aynı işleme devam edin. Sabah uyandığınızda ve gece yatmadan önce iki sefer kullanılır. Jelin olduğu yeri ılık suyla durulayın.

Collagen Forte Jel Kullanan Kişilerin Yorumları Nasıl?

Collagen forte jeli bir arkadaşımdan duydum ve yaklaşık 5 gündür uyguluyorum. Çok kısa bir süre olmasına karşın tenimdeki ölü derilerin arındığını ve canlılığı hissetmeye başladım. Elimi yüzümüze sürdüğümde bebeksi bir yumuşaklık var. Bende güneş lekesi sorunu da var, ona bir olumlu etki göremedim ama belki ilerde onlar da geçer.

Bu jeli 8 gündür deniyorum ama ben iyi bir yorum yapamayacağım, sanki hiç kullanmamış gibiyim. Birçok yorum inceledim ama onların bahsettiği gibi sürülen yerlerde beyaz parçalar oluşmadı. Genelde bu parçaların ölü deri olduğunu söyleseler de ben o parçaların jelin kendisi olduğunu düşünüyorum.

İlginizi Çekebilir;  Kimyasal Değişim Nedir?

Ben şahsen Collagen forte jeli herkesin denemesi gerektiği kanaatindeyim. Ben 1 aydır kullanıyorum ve sonuç inanılmaz faydalı oldu. Jeli sürmeden önce yüzümü sabunla güzel temizleyip kuruluyorum, ardından sürüyorum. Yüz dışında bütün bedenimde kullanacağım zaman da önce duş alıp kurulanıp ardından sürmeye başlıyorum. Birkaç dakika masaj yapar gibi ovalıyorum. Ardından jeli uyguladığım yerleri suyla yıkıyorum. Ölü hücreleri attığı kanaatindeyim, sürdüğüm her bölge parlamaya başladı.

Ben bu jeli internette gezerken gördüm ve merak ettim. 15 gündür sürüyorum ve cildimin yumuşadığını fark ettim. Birçok kozmetik ürün bende alerjiye neden olurken bu üründe öyle bir sorun yaşanmadı. Ben kokusuna bayıldım, beni çok rahatlatıyor. Herkese şiddetle tavsiye ederim.

Herkese merhaba, collagen forte jeli 45 gündür deniyorum ama hiçbir yararı yok. Acaba cilt yapısına göre faydası değişiyor mu bilemedim.

Collagen forte jeli o kadar çok seviyorum ki bir ömür kullanabilirim. Tabii, bu kadar süre kullanılması uygun mudur bir cildiye doktoruna danışacağım. Sadece bir kere bastığımda jel süreceğim bölgeye yetiyor. Ben yüzüm için kullanıyorum, göz ve çevresi hariç hemen her noktaya sürüyorum. Tıkanık olan gözeneklerimin açıldığını fark ettim. Aynaya baktığımda sanki karşımda başka bir ben vardı. Ben çok memnunum.

Ben bu ürünü 20 gün evvel satın aldım ve uyguladım. Birinci günden bugüne dek sürekli bir beyaz parça çıkıyor. Ne kadar çok ölü hücre varmış diye düşündüm ama 20. Güne geldiğimde mantıklı olmadığını anladım. Sonra beyazlıkların jelin kendisine ait olduğunu fark ettim. Kısacası bende hiçbir yararı olmadı. Faydası olanlarla benim aramda ne fark var anlamadım, kullanım şeklim de doğruydu aslında. Neyse umarım bu jel sizde işe yarar.

Collagen forte jel için yorumlara baktım, her üründe olduğu gibi olumlu olumsuz yorumlar vardı. Ben 3 haftadır uyguluyorum ve tarife de uyuyorum. Bir fıs sıktıktan sonra beş dakika ovalıyorum, bir süre sonra beyaz parçalar görünüyor. Onları gördükten sonra ılık suyla temizliyorum. Cildimin arındığını fark ettim, yumuşaklığı da cabası, herkese öneriyorum.

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü