1. Anasayfa
 2. Güncel Fiyatlar

Bridgestone XL Blizzak LM005 Oto Kış Lastiği Tanıtımı 2023


2023 yılı kış döneminde kar lastiği ihtiyacı olanlar için Bridgestone marka k245/45/17 ebatında Bridgestone XL Blizzak LM005 Oto Kış Lastiğini inceledik.

Kar lastiği seçerken birkaç faktöre dikkat etmeniz önerilir. Öncelikle, vasıta tipinize makul lastikleri seçmelisiniz. Örneğin, bir arazi aracı için daha yüksek profilli ve daha geniş kargaşalık lastikleri daha iyi performans gösterebilir. Ayrıca, lastiğin olası olduğunca kaliteli bulunmasına dikkat etmelisiniz, zira kaliteli lastikler daha uzun ömürlü ve daha güvenilir olacaktır.

Ek olarak, lastiğin olası olduğunca iyi bir kargaşalık oranına haiz bulunmasına dikkat etmelisiniz. Bu, lastiğin kara iyi mi tutunacağını belirleyecektir. Karışıklık payı yüksek olan lastikler, daha iyi kara tutunacak ve daha iyi bir frenleme performansı gösterecektir.

Son olarak, lastiğin olası olduğunca iyi bir su buharı atış oranına haiz bulunmasına dikkat etmelisiniz. Bu, lastiğin su buharını iyi mi atacağını belirleyecektir ve bu da sürüş sırasında güven açısından önemlidir.

Bu öneriler doğrultusunda, Bridgestone Blizzak LM001, Goodyear UltraGrip Performance Gen-1 ve Pirelli Winter Sottozero 3 gibi markaların kar lastikleri iyi bir seçenek olabilir. Yine de, vasıta tipinizi ve sürüş ihtiyacınız olan şeyleri dikkate alarak İdeal lastikleri seçmeniz önerilir.

Yeni Bridgestone Blizzak LM005, bütün kış koşullarında güven ve en çok denetim sağlayan, bütün beklentilere yanıt olabilecek özellikte bir ürün olarak tasarlanmış durumdadır.

Sizler için Bridgestone Blizzak LM005 marka lastiği test ettik.

Lastiklerin paketlenmiş hali görseli aşağıdadır:

ISLAK ZEMİN FRENLEME VE YOL TUTUŞUNDA SINIFININ EN İYİSİ!

TÜM ÜRÜNLERDE ISLAK YOL TUTUŞUNDA A ETİKET DEĞERİNE SAHİP OLAN İLK KIŞ LASTİĞİDİR.

ÜSTÜN KARLI VE BUZLU ZEMİN PERFORMANSI

Bridgestone markasının bu yıl çıkardığı kışlık lastik. testlerde özellikle kaygan ve karlı zemin frenlemede oldukça başarılı. bütün ebatlarda kaygan zeminde frenleme a seviye.

İlginizi Çekebilir;  Migros Viski Fiyatları 2023 Güncel Liste (35’lik 50’lik 70’lik)

Bu lastik, kış şartlarında kusursuz tutuş ve güven sağlamak amacıyla tasarlandı. Bridgestone Blizzak lastikleri, düşük sıcaklıklarda bile yüksek mukavemet ve elastikiyet sunarlar ve bu nedenden dolayı kar ve buzda kusursuz bir performans gösterirler. Ayrıca, bu lastikler su buzunda bile iyi bir frenleme ve sürüş denetimi sağlar. Bridgestone Blizzak kar lastiği ayrıca, yüksek sıkıştırılmış kar yüzeylerinde ve yüksek hızlarda bile yüksek mukavemet gösterir.

Brigstone marka kar lastiklerimizin kargo tarafınca itinalı bir halde paketlenerek gönderildi ve lastikler poşetlenmiş olarak teslim edildi.

Lastiklerin montajı sonra kar performansları ile ilgili ayrıntılı detayları anlatacağız.

Bahse mevzu kar lastiği şuan alışveriş web sitelerinde aşağıda bulunan bağlantılardan satın alınabilir.

https://www.akakce.com/lastik/en-ucuz-bridgestone-blizzak-lm005-205-55-r16-91h-kis-lastigi-fiyati,541208460.html

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü