1. Anasayfa
 2. Nedir

Bizim Market Çalışma Saatleri


0

Özellikle alışveriş yapmak için süpermarket ve hipermarket zincirlerini tercih edenlerin bir alternatifi de Bizim Market oluyor.

Özellikle alışveriş yapmak için süpermarket ve hipermarket zincirlerini tercih edenlerin bir alternatifi de Bizim Market oluyor. Bizim market farklı vizyonuyla toptan satış için en uygun fiyatları mümkün kılıyor. Bu bağlamda da farklı bir algı oluştuğundan dolayı Bizim Market çalışma saatleri merak edilebiliyor. 

Bizim
Bizim Market Çalışma Saatleri

Bizim Toptan Mağazaları Çalışma Günleri ve Saatleri 

Bizim Toptan Market olarak da anılan market zincirinin mağaza çalışma saatleri şu şekildedir. 

 • Bizim Market Açılış Saati: 09.00 
 • Bizim Market Kapanış Saati: 21.00 
 • Bizim Market Çalışma Günleri: Haftanın 7 Günü 

Bizim Market aynı zamanda resmi tatillerde de açık ve hizmet veriyor. Bu yüzden pek çok kişinin ortak tercihi olabilir. 

Bizim Market Bayramda Açık Mı?

Bizim Market bayramda açık mı endişesi pek çok kişide gözlemlenebiliyor. Bunun nedeni ise birçok zincir market resmi tatillerde kapalı olabiliyorken Bizim Toptan Market’in vizyonunda her zaman açık olması yatıyor. Örneğin dini bayramların genellikle 3-4 gün boyunca süren bir tatil süreci oluyor. Bu süreçlerde bayramın ilk iki günü açık olduğunu belirtmeliyiz. Yalnızca açılış saatleri bayramın ilk iki günü öğleden sonra olarak görülüyor. 

Yani 09.00-21.00 arası hizmet vermek yerine 12.00-21.00 arası hizmet verildiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda 23 Nisan, 19 Mayıs, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 1 Mayıs gibi resmi bayramlarda da Bizim Market açık ve hizmet vermektedir. 

Fakat bir zincir market olarak pek çok farklı şehirde mağazası bulunan Bizim Toptan Market bayramlarda açık olmasına karşın bazı illerde tam tersi görülebiliyor. Bu durum göz ardı edilmemelidir. 

İlginizi Çekebilir;  Tevil Nedir? Ne Anlama Gelir?

Bizim Toptan Satış Mağazalarından Nasıl Alışveriş Yapılır?

Bizim Market’ten nasıl alışveriş yapılır sorusunun kulağa ilginç geldiği aşikâr. Öncelikle toptan satışa yönelik olan zincir market bunun için Bizim Kart isimli bir araç kullanıyor. Müşterilerine tanımlanan Bizim Kart ile kolayca alışveriş yapmanız mümkün. 

Fakat Bizim Kart sahibi olabilmeniz için ticari vergi mükellefi olmanız gerekiyor. Dolayısıyla vergi mükellefi olduğunuzu vergi levhanızı beyan ederek kanıtlamanız şart. Bunu vergi levhası fotokopisiyle de yapmanız mümkün. 

Bizim Kart ile yapılacak alışverişlerde, uygulanan indirim ve promosyonlar kâr sağlamak için kasada ödeme yaparken Bizim Kart’ı göstermeniz zorunludur. Bizim Toptan Satış Mağazaları sistemine vergi mükellefi olduğunuzu kanıtlayarak kayıt olabilir ve alışveriş yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Üstelik tabiri caizse yılın 365 günü açık kalarak her zaman hizmet verip müşteri memnuniyetini hat safhaya çıkaran bir zincir market tercih etmiş olacağınızı hatırlatalım. 

Bu İçeriği Nasıl Buldunuz ?
 • 0
  _yi
  İyi
 • 0
  k_t_
  Kötü